Adobe Animate 2020 Full indir

Adobe Animate 2020 Full indir

Daha önce Adobe Flash Professional yazılımı olarak bilinen Adobe Animate, web standartları desteğinin yeni adıdır. Oyunlar, uygulamalar ve web için etkileşimli vektör ve bitmap animasyonları tasarlayın. Çizgi film ve afiş reklamları canlandırın. Ve öğreticilere ve Infographics’e eylem ekleyin. Animate CC ile birden çok platforma hızlı bir şekilde yayınlayabilir ve masaüstü, mobil ve TV’de izleyicilere ulaşabilirsiniz.

Güçlü çizim ve animasyon araçlarını kullanarak oyunlar ve reklamlar için etkileşimli web tabanlı içerik oluşturun. Oyun ortamları oluşturun, başlangıç ​​ekranları ve arayüzler tasarlayın, interaktif oyuncu spriteları oluşturun ve hatta sesi entegre edin. Animate ile tüm varlık tasarımınızı ve kodlamanızı doğrudan uygulamanın içinden yapabilirsiniz.

Gerçek gibi çalışan basınca ve eğime duyarlı vektör fırçalarıyla daha etkileyici karakterler çizin ve çizin. Basit kare kare animasyon ile karakterlerinizin yanıp sönmesini, konuşmasını ve yürümesini sağlayın. Fare hareketi, dokunma ve tıklamalar gibi kullanıcı etkileşimlerine yanıt veren etkileşimli web banner’ları oluşturun.

Adobe Animate CC 2020 Özelliklerine Genel Bakış

Kafes deformasyonunu kullanarak vektör veya raster içeriği için yeni pozlar oluşturun.

Pozlar arasında daha kolay animasyon için katmanlarınızı bir üst-alt hiyerarşisinde düzenleyin.

Adobe Sensei sayesinde Animate, ağız pozlarını otomatik olarak ses yansımalarıyla eşleştiriyor.

360 VR animasyonlarını dışa aktarmak ve sanal geçişler için sürükleyici bir deneyim yaratmak için 2D becerilerinizi kullanın.

Sistem Gereksinimleri ve Teknik Detaylar

İşlemci: Intel Pentium 4 veya Intel Centrino, Intel Xeon veya Intel Core Duo (veya uyumlu) işlemci (2GHz veya daha hızlı işlemci)

İşletim sistemi Microsoft Windows 7 – Service Pack 1 veya Windows 10 sürüm 1703

RAM: 2 GB RAM (8 GB önerilir)

Sabit disk alanı: Kurulum için 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı; kurulum sırasında daha fazla boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)

Monitör çözünürlüğü: 1024 × 900 ekran (1280 × 1024 önerilir)

GPU: OpenGL sürüm 3.3 veya üstü

Scr2_Adobe-Animate-CC_free-download.th.jpg Scr3_Adobe-Animate-CC_free-download.th.jpg Scr4_Adobe-Animate-CC_free-download.th.jpg Scr5_Adobe-Animate-CC_free-download.th.jpg Scr6_Adobe-Animate-CC_free-download.th.jpg


Adobe Animate 2020

(((Alternatif)))

Adobe Animate 2020

(((Alternatif)))

Adobe Animate 2020

(((Alternatif)))

Adobe Animate 2020

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
A2teker Dergisi Tüm Sayıları PDF indir X-Plane 10 Flight Simulator v11.0.1 Full APK İndir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]