Assasins Creed Unity

Bir zamanlar muhteşem Paris’te yer alan, Assassin Creed Birlik 1789 Fransız Devrimi’nin terör içine daldırır ve şimdiye kadar oluşturulmuş en yoğun ve sürükleyici Assassin Creed şehir bulunmaktadır. Paris sokaklarında, açlıktan sakinleri özgürlük ve eşitlik için silaha sarılmaya ayarlanır. Kaos ve vahşet bu süre içinde, sevdiği kişilerin kaybı yaralı Arno adında genç bir adam, kurtuluş ölümcül bir yolda ayarlar. Arno peşinde bir milletin kaderi için acımasız bir mücadele ortasına onu atar ve gerçek bir ana Assassin onu dönüştürüyor.

Oyuncular yeni nesil konsollar için sıfırdan yeniden yeni Örs motor gücü için, çarpıcı, tam ölçekli açık-dünya Paris üzerinden sayesinde kendi yolunu bölmek olacaktır. Assassin Creed Birlik oyunculara tam kontrol parkour mekaniği, daha zengin bir savaş deneyimi için yeniden keşfetmiş söndürme sistemi, yeni bir stealth modunda, kapak sistemi ve manipülasyon teknikleri kalabalık verir. Oyuncular kendi oyun tarzına uyması için silah, teçhizat, giysiler ve özel becerileri özelleştirme, kendi iç Assassin kanal olabilir.

Yayılan tek oyuncu kampanya yanı sıra, oyuncular kadar üç arkadaş katılabilirsiniz ve Assassins birlikte oynamak için özel olarak tasarlanmış hikaye odaklı online co-op görevlerine katılmak. Tek oyuncu misyonlar edindiği beceri ve benzersiz dişli co-op erişilebilir olacak ve bir oyuncunun kişiselleştirilmiş Assassin tarzı belirleyecek kaba kuvvet, çeviklik ve görünmezliği vurgulayan olsun. Oyuncular ayrıca, takım hayatta yardımcı kaçmasına veya takımın yararına daha etkin mücadele edecek benzersiz bir co-op beceri seçecektir.


burda

Assassins.Creed.Unity.Proper-SKIDROW

Assassins.Creed.Unity-RELODED

Assassins.Creed.Unity.v1.2.Uptade-RELODED

Assassins.Creed.Unity.v1.3.Uptade-RELODED

Assassins.Creed.Unity.v1.4.Uptade-RELODED

Assassins.Creed.Unity.Dead.Kings.DLC.RELODED

Assassins.Creed.Unity.v1.5.Uptade.RELODED

Yenilendi..

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Sandra Brown – Aşk Bir Ayrılık Ötede + 2 Kitap The Hangover – Felekten Bir Gece BoxSet
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com