Assassins Creed Rogue 2015 Sandalca indir

18. yüzyıl, Kuzey Amerika. Fransız ve Hint Savaşı, Shay Patrick Cormac, Assassins Kardeşler’in bir korkusuz genç üyesi kaos ve şiddet ortasında, sonsuza dek Amerikan kolonilerinin geleceğini şekillendirecek bir karanlık dönüşüme uğrar. Tehlikeli bir misyonu trajik yanlış gitti sonra, Shay, yanıt olarak, onun hayatını sonlandırmak girişiminde Assassins sırtını döner.

Assassin Creed: Rogue henüz Assassin Creed serisinin en karanlık bölüm. Nihai hedefi peşinde uzakta Kuzey Atlantik’in buzlu sularına soğuk kendi inanç izleyin ve New York, vahşi nehir vadisi boyunca olağanüstü bir yolculuğa çıktık, ve – iyi için Assassins üzmeye. Şimdiye kadar ilk kez, bir Templar perspektifinden Assassin Creed evreni deneyim. Bir önceki Assassin Creed oyunları alkışlanan deniz bileşenleri Assassin Creed Rogue içinde geliştirilmiştir. Oyun da oyuncular Morrigan adında yeni bir gemi olmak üzere Assassins, aşağı alarak peşinde karada ve denizde hem kullanmak için yeni silahlar veriyor.

Özellikler:
Hem kısa hem de uzun menzilli mücadele için Shay en ölümcül hava tüfeği donatın. , Dikkatini ortadan kaldırmak, ya da özel mermi ve el bombası dahil cephane çeşitli kullanarak düşmanlarınızı karıştırmayın.
Senin gelişmiş kartal vizyonu ile gizli Assassins kendinizi koruyun. Sürekli Çevrenizi değerlendirmek ve çatılarının üzerine, gölgelerde saklanarak Assassins tespit ve kalabalıklar içinde.
Tanık Shay adlı acımasız bir maceracı Assassin dönüşüm ve onun eski kardeşlerini avlamak için Templar istekli taahhüt. Deneyim ilk elden karanlık bir yol Shay aşağı kurşun ve sonsuza Assassin Kardeşlik kaderini değiştirecek bir ders onu koyacaktır olayları.
Geminin, morrigan kapalı Cast, ve Kuzey Atlantik buzlu denizlerde ve Amerika’nın nehir vadileri dar sularında yolumuzu mücadele.
Yeni düşman gemisi taktikleri: onlar gemiye ve mürettebata devirmek için bir girişim olarak Assassins kendinizi savunun. Çok mürettebatı kaybetmemek için hızlı bir şekilde onları defetmek.
Yeni gemi-gemi silah: yanma düşman gemileri yakmak için arkasında ateşten bir iz bırakır yağ, ve PUCKLE silah dahil, sürekli makineli tüfek gibi ateş sunma yeteneğine.
Olasılıklarla dolu bir kutup dünya: Gizli yerleri keşfetmek ve deniz savaşlarında kapak olarak buzullar kullanmak için buz tabakaları ile Ram.
Üç benzersiz ortamlar: Kuzey Atlantik Okyanusu, bu geniş deniz oyun soğuk rüzgarlar ve kutup arasında yükselen buzdağları deneyim. River Valley Amerikan Frontier kesintisiz nehir navigasyon ve zemin keşif karıştırma büyük bir melez ayardır. New York mos biridir

Genre: Action, Adventure
Format: ISO
Languages: Turkish, English, German, French, Italian, Spanish, Portuguese-Brazil, Japanese, Russian
Text: English, German, French, Italian, Spanish, Portuguese-Brazil, Dutch, Arabic, Polish, Korean, Japanese, Russian

RAR Size: 7 GB


(Vip Club’e Yedeklenmiştir. Linklerde Sorun Oluşursa Yorum Atarsanız Linkler Yenilenecektir)


Assassins Creed Rogue

(((Alternatif)))

Assassins Creed Rogue

===============

TR YAMA

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Sütlü Gül Böreği – Yemek Tarifi Yeni Bir Umut – Colleen Hoover PDF e kitap indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com