Açıklama : Tasarım ve Windows ve Mac OS X TrustedDWG teknolojisinin güvenilirliği ile çarpıcı 3D CAD tasarım ve hız belgeleri oluşturun için AutoCAD® yazılımı, güçlü, bağlı tasarım araçları ile dünyayı şekillendirecek. Tasarımları işbirliği ve mobil cihazınızdan erişmek için onları buluta bağlanın.

Ekran Görüntüsü

Özellikler :

  • ViewCube döndürmek ve AutoCAD herhangi bir katı veya yüzey modelini yönlendirmek için kullanılan etkileşimli bir araçtır. Küp bir yüz, kenar, köşe veya seçilmesi bu önceden tanımlanmış yönlendirme hızla modeli getiriyor.
  • Tıklayıp ViewCube tutma modeli serbest herhangi bir yönde roated sağlar. Küp ekranda sabit bir konumda olduğundan, at-a-bakışta yönlendirmesini sağlar.ViewCube 3D modelleri ile çalışmak için ortak bir araç olarak tüm Autodesk ürünleri tanıtılacak.
  • Yörünge komutuna hızlı erişim sağlayan ek olarak, yeni SteeringWheels aracı pan, merkezi ve yakınlaştırma komutlara hızlı erişim sağlar. Oluşturmanıza yardımcı ve model bir yürüyüş-through kaydetmek için komutlar aracılığıyla yürüyüş ekleyebilirsiniz böylece SteeringWheels derece özelleştirilebilir.

Yayın adı : AUTODESK.AUTOCAD.V2016.WIN32 / Win64-ISO

AUTODESK AUTOCAD V2016 32×64 Bit

(((Alternatif)))

AUTODESK AUTOCAD V2016 32×64 Bit

(((Alternatif)))

AUTODESK AUTOCAD V2016 32×64 Bit

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Caribbean Full İndir 2015 Karabasan – The Babadook (Türkçe Dublaj) BDRip XviD
1 Yorum
  1. Yazar
    alper

    kodaz= onurlu, gururlu, şeref ve haysiyeti yüksek demektir.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com
%d blogcu bunu beğendi: