Tuhaf ve seksi garson kız Sookie Stackhouse’a kapılmamanın yolu yok. Bizi de al Sookie! Bizi de!Zaman hesaplaşma zamanı! Üstelik belaya balıklama atlamakta Sookie Stackhouse’un üstüne yok. Çalıştığı barda patlayan bomba sadece bir başlangıç. Sam Merlotte bir çift-doğalı olduğundan, şüpheler anında şekil-değiştiricilerin bölgedeki düşmanlarında toplanıyor. Sookie bu işte bir bit yeniği olduğunun farkında ama konuyla ilgili araştırmalarına girişemeden çok daha tehlikeli bir olay patlak veriyor.

Sookie’nin sevgilisi Eric Northman ve ‘çocuğu’ Pam, kapalı kapılar ardında bir işler çeviriyor. Bu iş her neyse, Eric ve Pam, Sookie’yi o işten uzak tutmaya kararlı. Tabii Sookie de ‘bu işi’ çözmeye bir o kadar kararlı. İşi ve aşk hayatı tehlikedeyken bir kenarda oturup bekleyemez ya! Gerçi Sookie, Eric ve Pam’in planlarına dâhil oldukça, durumun tahmin ettiğinden daha da ölümcül olduğunu anlayacak, ki bu risk dahi onu durduramaz, o da ayrı mesele.

pdf-kitap-indir
Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Damızlık Kızın Öyküsü – Margaret Atwood PDF e kitap indir Charlaine Harris – Güneyli Vampirler Serisi Nam-ı Diğer True Blood PDF indir
4 Yorum
 1. Yazar
  Seher Süren

  Bu linklerden kitap indiremiyorum güncellermisiniz? Reklam çıkıyor sadece ve kitaba ulaşamıyorum

  • Yazar

   Linkler Güncel ve Çalışır Durumda.İndirmeden önce 5 Saniyelik Bir Reklam Giriyor. 5 Saniye Sonra Geç Dediğinizde İndirme Linkine Ulaşabiliyorsunuz.

 2. Yazar
  Zeyno Olimpos

  Bu kitap ta şifreli açılmıyor. Sifreden nefret ediyorum

  • Yazar

   Bende şifreden nefret ediyorum lakin bu dosyaları hazırlayan biz olmadığımızdan bunun önüne geçemiyoruz. Hazırlayan arkadaş şifrelemiş oluyor maalesef bizde böyle paylaşıyoruz. Şifreler genellikle dosya ismine yazıyoruz. şifre dosya isminde yazdığı gibi : e-kitaphane

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com
%d blogcu bunu beğendi: