Conan Çizgi Roman Serisi PDF indir

Conan Çizgi Roman Serisi PDF indir

Klasik Amerikan çizgiroman dergilerindeki formata sahip renkli ilk Conan The Barbarian sayısı Ekim 1970’de yayınlanmıştır.
Ve anında ilgi görerek, Marvel Comics’in önemli başlıklarından biri haline gelmiştir. Tabii genelde olduğu gibi, dergi çıkar çıkmaz Amerikan çizgiroman endüstrisindeki eleştirmenler tarafından yerin dibine batırılmış olmasına rağmen. Herşeye karşın Conan the Barbarian, önce Amerikan halkının ve ardından da yayınlandığı her ülkedeki çizgiroman severlerin beğenisini kazanmıştır. Conan çizgiromanı, Howard’ın metinlerinden alınan ve giderek klişeleşen şu satırlarla başlıyordu:

“…Şunu bilin ki Prensim, kabaran okyanusların Atlantis’i ve onun görkemli kentlerini yutmasından sonra Dünya’da o güne değin görülmemiş bir çağ başlamıştı. Aryas’ın oğullarının doğduğu bu çağda, Dünya üzerindeki imparatorluklar ve uygarlıklar, gökteki yıldızların mavi parıltıları kadar dağınık fakat belirgindi, işte bu sıralarda Kimmeryalı Conan geldi. Çelik bilekli elinden kılıcını hiç bırakmayan bu karasaçlı, şahin gözlü yiğit, tüm imparatorlukları sandallı ayağının altında çiğnemek istiyordu..”


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

 

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Hidden Mysteries Oyun Serisi Full indir Zagor Çizgi Roman Serisi PDF indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com