Desperados: Wanted Dead or Alive Full indir

Desperados: Wanted Dead or Alive Full indir

“Desperados: Wanted Dead or Alive”, bir macera oyunu film tabanlı ve hikaye odaklı bir atmosferi gerçek zamanlı taktik oyununun entelektüel mücadelesiyle birleştiren ilk strateji oyunudur.

Bu batı tarzı başlıkta, olağanüstü gerçek zamanda oynanan bir strateji ve taktik oyunu keşfedin. Bir 6 paralı askerden oluşan bir takımın sorumlusu sizsiniz ve görevlerinizi tamamlamak için bir yol bulmalı, bir düşman kalesine sızarak, bir takım üyesini kurtararak veya bir pusudan kaçarken … 6 kahramanın farklı yeteneklerini onlara liderlik et. zafere.
Hikaye
El Paso, Meksika sınırına yakın güneybatı Amerika Birleşik Devletleri’nde tipik bir Vahşi Batı kasabası. 1881 yılıdır. Son birkaç ay boyunca, ünlü demiryolu şirketi Twinnings & Co’ya ait trenler, bir dizi şınav ve pusuda hedef olmuştur. Şirketin yönetimi yeterince karar verdi ve baskınlara son vermek zorunda kaldılar. Sorumlu çetenin liderini yakalayan herkes için 15.000 dolarlık bir ödül teklif etti.

Ama El Paso’nun içinde ve çevresinde hiç kimse, haydutların kudretini üstlenecek cesarete sahip değil, bu yüzden haydutlar trenden sonra treni soymaya devam ediyor. Yerel Mareşal bile ondan uzak duruyor.

Sadece bir yabancı, şeylerin değişmeye başladığı kasabaya giderken. Ödül avcısı John Cooper, demiryolu şirketlerinin sorunlarını bir kez ve her şeye göre sonlandırmak için yerel Twinnings & Co yöneticisinin ziyaretini yapıyor. Eski ortaklarından oluşan bir çete toplar ve haydutlar üzerinde savaş ilan eder. Ama onu takip eden Güney Amerika Birleşik Devletleri’nin yarısı boyunca onu takip edecek olan Cooper, kısa sürede bu görevde hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder.
Temel Özellikler
Tembel ve korkak hayduttan korkutucu paralı askere kadar farklı profillere sahip 20’den fazla düşman.
Gerçek zamanlı olarak yönetmek için, her biri kendine özgü özellikleri olan 6 karakterden oluşan bir ekip.
25 farklı seviye, nefes kesen sinematik geçiş sahneleri ve manzaraları ile tırnaklarını kesen entrikalar sunar. İnanılmaz yapay zeka!
Her bir düşman istihbarat, cesaret, nişancılık, alkole direnç vb. Dahil olmak üzere 10 farklı kriterde sıralanır.
Farklı ayarlar dizisi: gündüz, gece vakti, fırtına, alacakaranlık, köyler, hayalet kasabalar, kaleler, altın madenleri, salonlar, hapishaneler, tekneler Oyuncunun hikayeye gerçekten girmesine izin veren 6 eğitim seviyesi

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows XP / 7
İşlemci: 1 GHz İşlemci
Bellek: 256 MB RAM
Grafik: DirectX 7.1 ile uyumlu 3D grafik kartı

TAVSİYE EDİLEN:
İşletim Sistemi: Windows XP / 7
İşlemci: 1.4 GHz önerilir
Bellek: 512 MB RAM
Grafik: DirectX 9 ile uyumlu 3D grafik kartı

Ekran Görüntüleri (CAPS)


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Muhabbet Kuşları – The Lovebirds Türkçe Dublaj indir | 1080p DUAL NF | 2020 Desperados 2: Cooper’s Revenge Full indir
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com