East Imperial Soft Magic Data Recovery Full indir

East Imperial Soft Magic Data Recovery

Magic Data Recovery Pack,  East Imperial Soft program koleksiyonu hızlı, basit ve güçlü bir veri kurtarma programıdır. Program tüm işletim sistemleriyle uyumludur. Windows, Magic Data Recovery Pack, her türlü dosya sistemiyle sabit sürücülerin kurtarılmasını destekler: FAT12 / 16/32, NTFS (NT4) ve NTFS5 (2000, XP, Vista, 7 ve 8, 10 ).

Bu paket, USB sürücüsünden, sabit sürücülerden, bellek kartlarından ve hatta bilgisayarınıza bağlı dijital MP3 çalarlardan, kameralardan ve cep telefonlarından veri kurtarma da dahil olmak üzere her türlü ortamdan silinen verilerin kurtarılmasını destekler. Magic Data Recovery Pack, dijital fotoğrafları kurtarmak için özel bir cihaz içerir. Bu modül, dijital kameralardan gelen özel RAW dosyaları da dahil olmak üzere tüm görüntüleri kurtarır. En popüler markaları destekleyen ürün, Nikon, Canon, Olympus, Casio, Kodak, Sony, Pentax, Panasonic kameralar ve onlarca diğer şirket gibi kameralarla silinen verilerin kurtarılmasını sağlıyor.

Program özellikleri:

Her türlü hafıza kartını destekler. Program, Compact Flash, Micro Drive, Memory Stick, MultiMedia Kart, PC Kartı, Secure Digital, SmartMedia, xD-Picture Card ve diğerleri dahil her türlü bellek kartı ile çalışır.

Ön izleme. Uygun sihirbazla silinen dosyaları geri yüklemek çok daha kolay hale gelir. Artık herhangi bir görüntüyü bilgisayar becerisi olmadan birkaç tıklamayla geri yükleyebilirsiniz. Dosyalarınızı geri yüklemeden önce, onları görüntüleyebilir ve gerekli olanı seçebilirsiniz. Dahili filtreyi kullanarak ihtiyacınız olan fotoğrafları kolayca bulabilirsiniz.
Herhangi bir depolama ortamından kurtarır. Program her türlü depolama ortamını (sabit sürücüler, dijital kameralar, USB sürücüler, flash kartlar, bellek kartları, cep telefonları vb.) Destekler. Compact Flash, Micro Drive, Memory Stick, MultiMedia Kart, PC Kartı, Secure Digital, SmartMedia, xD-Picture Card ve diğerleri dahil her türlü bellek kartıyla çalışır.

Fotoğrafları herhangi bir kameradan geri yükler. Program her türlü fotoğraf ile çalışır. RAW görüntü desteğiyle Magic Photo Recovery, herhangi bir kameradan görüntüleri amatör ve profesyonel (Nikon, Canon, Olympus, Casio, Kodak, Sony, Pentax, Panasonic, Ufo ve diğerleri) olarak kurtarır.
Virüs saldırılarından veya yazılım hatalarından sonra kaybolan görüntüleri kurtarır. Sistem virüs saldırılarına maruz kalırsa görüntüler kaldırılabilir. Bazı programlar erişildiğinde dosyaları da silebilir. Magic Photo Recovery kullanarak bunları geri yükleyebilirsiniz.

 Geri Dönüşüm Kutusu olmadan silinen görüntüyü geri yükler. Birçok program diskten bir dosyayı sildiğinizde sepeti kullanmaz. Bu dosyalar mevcut olmasa da, bulabilir ve geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinen görüntüleri kurtarabilirsiniz.

 Biçimlendirilmiş sürücülerdeki dosyaları kurtarır. Biçimlendirilmiş bölümlerden dosyaları kurtarabilirsiniz. Diski formatlamış ve böylece üzerindeki dosya sisteminin türünü değiştirmiş olsanız bile, programın önceki diskteki dosyaları bulabilmesi ve geri yükleyebileceği bir şans!

 Kullanımı kolay ve hoş bir arayüz. Programın geliştirilmesinde kullanım kolaylığı üzerinde duruldu. Sonuç olarak, herhangi bir görüntüyü bilgisayar becerisi olmadan birkaç tıklamayla geri yükleyebilirsiniz.

 Kurtarma işleminden önce görüntüleri görüntüleme yeteneği. Yerleşik resim görüntüleyici, istediğiniz fotoğrafları kolayca seçmenize yardımcı olur.
 İsteğe bağlı filtre. Görüntüleri türe, maskeye, boyuta ve çözünürlüğe göre filtreleyebilirsiniz.


————————————————————

Boyut:54-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–


East Imperial Soft Magic Data Recovery

(((Alternatif)))

East Imperial Soft Magic Data Recovery

(((Alternatif)))

East Imperial Soft Magic Data Recovery

(((Alternatif)))

East Imperial Soft Magic Data Recovery

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Hayalet Hikayeleri – Ghost Stories Türkçe Dublaj indir | NF 1080p DUAL | 2020 Savaşçı Conan – Conan The Destroyer | 1080p DUAL | 1984
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]