iMobie AnyTrans

Size en iyi iPhone vermek için, iPod müzik yönetimi deneyimi, yeni AnyTrans için yapılan şeydir. , AnyTrans bir şekilde iPhone, iPad, iPod ve iTunes müzik kütüphanesi yönetmek için tamamen yeni bir yol açılır yapılan sadece için Apple cihazların özellikleri ile birlikte Ultra modern tasarım, süper hızlı müzik aktarma hızı, hatta imkansız olduğunu düşünüyorum.

Otomatik, senin Retina ekran üzerinde herhangi bir video mükemmel uyum olun
AnyTrans sahip herhangi bir video çalma iPhone yeteneğine kılan ilk çözümdür. Masaüstünüzde böyle bir iOS dosya yöneticisini sahip olmak, artık sağ iPhone veya iPad üzerine, tüm klasik filmleri ya da kamera kayıtlarını koymak için ücretsizdir. Ses ve görüntü mükemmel optimize edileceği gibi, bu AnyTrans size en iyi izleme deneyimini sağlamak için üstünlük nasıl.

Her zaman doğru yerde fotoğraf koymak
Büyük bir pencere ve sadece sevdiğiniz fotoğrafları ile fotoğraf kütüphanesi organize etmek AnyTrans kullanın. Bu çekilen resimleri, yönetmek zevk ve paylaşmak için en rahat yolu. Sadece birkaç tıklama ile, tek seferde, iPhone, iPad ve bilgisayar arasında fotoğraf binlerce hatta tüm kütüphane aktarmak mümkün olacak, düşünün.

Yedekleme ve klon değil sadece uygulamalar değil, aynı zamanda içinde her şey
Bu düzgün bir arayüz, kullanışlı seçenekler, AnyTrans anında App yönetme deneyimini yükseltmek yapmak birçok sahne arkasında teknolojileri var. Eğer kurulu bir uygulamayı kaldırmak, uygulama yedeklerini oluşturmak veya yeni iPhone 6 yükseltmek isteyip istemediğinizi olursa olsun, AnyTrans sadece tek seferde halledecektir.

Benzeri görülmemiş bir iCloud yedekleme kaşif, şebeke üzerinden istediğiniz şeyleri elde
Eğer cihazlarda günlük yaşam koymak, ve otomatik yedekleme iCloud hepsini ilgilenir. AnyTrans sadece daha fazla sürprizler hayata sağlar. Senin iCloud ve iCloud Drive kayıtlı tüm içerik, artık tam erişim, indir keşfetmek ve hatta ayıklamak için tamamen görünür ve kullanılabilir.

Sizin ve tüm kişisel verilerin bakımı Uzmanı
Eğer tam zamanlı asistanları hakkında bildiğimiz her şey AnyTrans içinde inşa edilmiştir. İletişim, tarih ve günlük yaşamda sayar kişisel verilerin her parça, AnyTrans en yaygın kullanılan biçimi ile, bilgisayarınızda bir hazır durumda onları koyacağız diyoruz. Yani olması gerektiği şekilde, ve AnyTrans bir gerçeklik yapar.

IPhone üzerinde tam özgürlük ve tam kontrol Alın
Eğer iPhone iç özleri keşfetmek için önde sayesinde, AnyTrans size yeni bir anlam verecek “sen düşünmek daha güçlü.” Herhangi bir limit olmaksızın Tarama iOS sistemi, gerekirse dosyaları kaydetme ve arkasına saklanarak daha fazla sırlarını keşfetmek, AnyTrans iPhone gerçekten yetenekli ne olduğunu bulmanıza yardımcı olur.

iMobie AnyTrans 4.3.0 Build 20150210 Full program indirdikten sonra gerekli olan sistem bilgileri aşağıdadır…

————————————————————-

Boyut:167-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–


burda

iMobie AnyTrans Full indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Dead or Alive 6 İndir – Full Oyun indir Hedefim Sensin Sansürsüz | Yerli Film | 1080p | 2018
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com