Instant Photo Sketch Pro Full indir

Instant Photo Sketch Pro Full 2.2

Instant Photo Sketch Pro,Kalem ve kurşun kalem kullanarak fotoğraflarınıza çizim efektleri uygulamanıza ve çizimi PNG veya JPF dosya biçimine aktarmanıza yardımcı olan kullanıcı dostu bir uygulama..
nstant Photo Sketch Pro, kullanıcıların çizim veya boyama stillerini taklit ederek fotoğraflarını eskizlere dönüştürmelerine yardımcı olmak olan hafif bir yazılım uygulamasıdır.

Yerleşik kaydırıcıları sayesinde özel parametreleri minimum çaba ile ayarlamanızı sağlayan temiz ve sezgisel bir düzen sunar.

Görüntüler, yerleşik göz atma işlevi veya “sürükle ve bırak” desteği kullanılarak çalışma ortamına yüklenebilir.

Program şu dosya formatlarıyla çalışır: PNG, JPG, BMP, TIF ve GIF ve resimlerinizi taslaklara dönüştürmek için bir kalem ve kurşun kalem kullanmanıza izin verir.

Instant Photo Sketch Pro, kalemi ve kalemi siyah beyaz seviyelerine göre özelleştirme ve kontur oluşturma, renk eşiğini değiştirme ve ayrıca fırça darbesi boyutunu ayarlama olanağı sunar.

Son olarak, yakınlaştırma veya uzaklaştırma, görüntünüze uygulanan değişiklikleri önizleme, orijinal fotoğrafı ve düzenlenen fotoğrafı karşılaştırma ve çizimi JPG veya PNG dosya biçiminde dışa aktarma izniniz vardır.

Birçok yapılandırma ayarı içermediğinden, çerezler bile birkaç tıklamayla işlemde ustalaşabilir. Testlerimiz sırasında Instant Photo Sketch Pro’nun çok iyi çıktı sonuçları verdiğini, bir işi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğini ve tüm süreç boyunca hiçbir hata göstermediğini fark ettik.

Bu kadar küçük bir yardımcı programdan bekleneceği gibi, sistem kaynaklarına ışık tutmaz, bu nedenle bilgisayarın genel performansına zarar vermez veya diğer programların işlevselliğine müdahale etmez.

Özetlemek gerekirse, Instant Photo Sketch Pro, fotoğraflarınızı taslaklara dönüştürmenize yardımcı olduğunda basit ama etkili bir yazılım çözümü sunar. Deneyim düzeylerine bakılmaksızın her tür kullanıcı tarafından kolayca yapılandırılabilir ve kurulabilir.

————————————————————-

Boyut:8-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Autodesk AutoCAD 2014 Full x32x64 Tek link indir Shadow Assassin Apk İndir – Data 1.04.14
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com