İstediği Son Şey - The Last Thing He Wanted Türkçe Dublaj indir

İstediği Son Şey – The Last Thing He Wanted Türkçe Dublaj indir

Acar bir gazeteci, hasta babasının Orta Amerika’da bir silah anlaşması yapmasına yardım eder ve yapmaya çalıştığı haberin bir parçası hâline gelir.

Uzun yıllar Washington D.C.’de görev yapmış deneyimli gazeteci Elena McMahon (Oscar ödüllü Anne Hathaway), babası Dick McMahon’a (Oscar adayı Willem Dafoe) karşı hissettiği yanlış bir sorumluluk duygusu nedeniyle 1984 başkanlık seçimleri kampanyasını yarıda bırakır. Suçluluk duygusuyla ikna olup, babası adına tehlikeli ve gereksiz bir işe girişen Elena, kendi araştırmasına devam etmek için fırsat kollasa da açığa çıkarmaya çalıştığı kafa karıştırıcı kumpasların tam ortasına düşer. Bu çarpıcı politik gerilimde cevaplar sorulara dönüşüp, yanlış hamleler işleri çıkmaza sokarken Elena, başkasının çizdiği bir haritada giderek daha fazla kaybolur ve hem evine hem de eski yaşamına geri dönme ihtimali yavaş yavaş zayıflar.

Orjinal Adı: The Last Thing He Wanted
Tür: Suç , Dram , Gizem
Yönetmen: Dee Rees
Oyuncular: Anne Hathaway,Ben Affleck,Willem Dafoe,Toby Jones,Rosie Perez,Edi Gathegi,Mel Rodriguez,Onata Aprile
Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2020 (Türkiye)
Sinemalar Puanı: 6.1
Sandalca.com

Ekran Görüntüleri (CAPS)

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots Türkçe Dublaj indir | 2018 Kemiklerin Mirası – The Legacy of the Bones Türkçe Dublaj indir | NF | 2019
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]