“İşte hem heyecan uyandıran hem de kader ve özlem gibi derin konuların coşkulu bir dille anlatıldığı usta bir roman. Kayıp, okuyucunun hayal dünyasına girecek kadar gerçekçi olan üç eşsiz karakterin hikayelerini birlikte dokuyor. Kayıp, tanıdığınız herkesin eline tutuşturmak isteyeceğiniz türden bir kitap. Yoğun bir şekilde merak uyandıran hikayesi son derece güzel. Hepimizin hayatta kalmak için aradığı karmaşık ve yürek parçalayıcı yollara yapılan ustaca hazırlanmış bir gezi…”

GoodReads Tanıtım:
Soğuk bir Ocak sabahı Susan kocası birkaç dakikalığına yalnız bırakır ve onu burada bulmak için verir. Demans, gayri güçlü-elbise, yem ya da yıkanmaya, o yalnız frijit bir manzara ile ev ya da yön duygusu içine gezindi. Kaybettim…Bir hafta sonu boyunca, kocası için büyük arama genç eşinin ihanet ile birlikte Jeff, arama ve kurtarma uzmanı ve sosyal hizmet uzmanı çok meşgul Susan getirir. Jeff’in Corey, ailesi tarafından yanlışlıkla trajik yangın ayarladıktan sonra terk edilmiş sessiz bir onbir yaşındaki çocuk bakımda. Olarak sıcaklık düşer ve arama ve kurtarma çaba bir arama ve kurtarma haline tehdit ediyor, her unutulmaz anılar ve beklenmedik etkisi toplu geleceklerini zor seçimler yüzleşmek. .


Bu üç hayat kavşak evlilik değişen arazi ve fiziksel ve psikolojik hasar yıkıcı etkilerini tutuklayan bir portre ortaya çıkıyor. İçinde boş, güzel nesir, kayıp birisi ve sorumluluk hangi yollarla bakmak için gidecek uzunlukları araştırıyor yazılmış, aşk ve hüzün insanlar birlikte bağlayabilirsiniz.


Alice Lichtenstein Kayıp PDF e kitap indir
Sayfa Sayısı: 296
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Panama Yayıncılık

Download (Yandex Disk)
Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Kanser Koğuşu – Aleksandr Soljenitsin PDF e-kitap indir Cennetimden Bakarken – Alice Sebold PDF e-kitap indir
Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com