Özgür (Şafak Sezer), Sabri Abi’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Cemile çocuğun velayetini de almıştır. Tam bu karışık dönemde Özgür’ün babası Kudret, vefat eder. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir.
Mertay ve Sabri, ülkeye geri dönmüş ve kendilerine bir ofis açmışlardır. Burada emlak – inşaat işleri ile ilgilenmektedirler.
Özgür, çocuğuyla görüşebilmek için mahkemeden izin almıştır ve onu görmek üzere Ganyotçu’yla beraber eski eşi Cemile’nin yaşadığı eve gider.
Sese takıntılı, biraz filozof ama çoğu zaman deliliğin sınırlarında gezen “Başkan” lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya) adamlarından birinin telefonu evin önünde aralarında çıkan tartışma esnasında Özgür’ün telefonuyla karışır. “Başkan”ın telefonunu arayan adamlar, kazara Özgür ile konuşur. Özgür ise arayanları filmciler zanneder ve beklediği ödemeyi yapacaklarını düşünüp adamların söyledikleri yere gider. Adamlar Özgür’e bir zarf içinde para verir. Özgür, paraları incelediğinde elinde sertifikalı yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder.
Esasında Başkan’a gitmesi gereken paralar artık Özgür’ün elindedir. Özgür ise hemen paraların üstüne yatıp, kaçış planları yapmaya başlar. Olayı haber alan başkan ve adamları çoktan Özgür ve ekibinin peşine düşmüştür bile.

Yönetmen: Şafak Sezer 
Senarist: Şafak Sezer 
Oyuncular: Şafak Sezer. Aydemir Akbaş. Erkan Petekkaya. Ali Çatalbaş, Ebubekir Öztürk, Kubilay Penbeklioğlu, Serkan Şengül, Volkan Başaran, Tuğba Melis Türk, Osman Beyaz, Ferdi Kurtuldu, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ömer Kurt, Vahdet Çelik, Ali Yerlikaya, İskender Kopuz, Kemal Erek, Kürşat Kurnaz, Hayrettin Uzunçam, Irmak Sezer 
Türü: Komedi 
Yapım Yılı: 2016 
Ülke: Türkiye 
Dil: Türkçe
Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Baba Candır 41.Bölüm Sezon Finali| TRT Dizileri Terminator The Sarah Connor Chronicles 2.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj Boxset
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com