Kuralsız – Insurgent Türkçe Dublaj indir

Kuralsız – Insurgent Türkçe Dublaj indir

Uyumsuz serisinin ikinci filmi olan Kuralsız’da yine, Four ve Tris’in varolan sisteme karşı amansız mücadelelerini izleyeceğiz. Uyumsuz’daki gibi Kuralsız da, harabe halindeki duvarlarla çevrili Chicago kentinde geçiyor.

Bu kentte hayatta kalanlar, yetenekleri, davranışları ve kişisel özellikleri baz alınarak beş gruba ayrılıyor. Fedakarlık kendini düşünmeyen, Dostluk barışcıl, Dürüstlük doğru sözlü, Cesurlık yılmaz ve Bilgelik zeki üyelerden oluşuyor. Hiçbir gruba dahil olamayanlar ise Topluluksuz olarak adlandırılıyor.

İlk filmde, bir Fedakarlık olarak büyüyen Beatrice “Tris” Prior, hükümetin uyguladığı bir testte kendinin bir Uyumsuz olabileceği sonucunu alıyor. Bu, Tris’in birden çok özelliği olduğu anlamına geliyor ve bir gruba dahil olmasını engelliyor.

Çünkü Uyumsuzlar hiçbir kurum tarafından kontrol edilemeyen bağımsız düşünürlerdir ve tehlikeli olarak görülürler. Bu özelliğini öğrendikten sonra Cesurluk’a dahil olarak Uyumsuz kimliğini gizler. Ancak sıkı eğitim programı sebebiyle, diğer özelliklerini ortaya çıkarmak adına, halusinatif simulasyonlara tabi tutulur. İhtiyacı olan desteği Uyumsuz kimliği ifşa olan Tobias “Four” Eaton’dan görür.

http://www.imdb.com/title/tt2908446/

Tür: Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
İmdb Puanı: 6.5
Vizyon Tarihi: 20 Mart 2015 (Türkiye)
Süre: 119 dakika

(Linklerde Sorun Oluşması Durumunda Yorum Atarsanız Linkler Yenilenecektir) Kuralsız – Insurgent Türkçe Dublaj indir | DUAL

(((Alternatif)))

 Kuralsız – Insurgent Türkçe Dublaj indir | DUAL

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Kuralsız 3D – Insurgent 3D | 2015 | Dual – Türkçe Dublaj Windows 10 Tüm Sürümler 12in1 + Güncel + UEFİ Türkçe
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com