Moebius Empire Rising

Moebius Empire Rising full İndir

Moebius: Empire Rising, büyük hikaye anlatıcısı Jane Jensen ve Phoenix Online Stüdyolarından yapılan bu heyecan verici yeni macera oyunu, antikalar konusunda uzman olan Maligna Rektörü’nü tanıtıyor; ayrıntılar için fotoğraf bellekleri ve gözleri etkileşimli bulmacalara dönüşüyor. Gizli bir hükümet ajansı, Venedik’teki katledilen bir kadının herhangi bir tarihsel figürüne benzeyip benzemediğini belirlemesi için kendisine yardım ettiyse Malachi’nin tek sorusu var.

Oyun Tanımı

ABD hükümeti neden onu yabancı cinayete bakmak için yüksek kaliteli antika satıcısı olarak tutacak? Seyahatlerinde tanıştığı eski Özel Kuvvetler operatörü David Walker neden Malachi’nin hayatının başkabir kişisinden biri gibi hissediyor? Peki Malachi, nöbetini değiştirdiği her seferinde biri onu öldürmeye çalışır mı? Empire Rising, Jane Jensen’in sofistike hikaye anlatımı ile klasik nokta ve tıklama bulmacasını birleştiren çağdaş bir maceradır. Şüphelileri analiz etmek, tarihsel bağlantı kurmak ve hükümetin her ne pahasına olursa savunacakları bir alan ve zaman teorisi arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Malachi’nin benzersiz tümdengelim güçlerini kullanarak dünyayı dolaşın.


Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: XP/Vista/7
Processor: 2.0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia with* 512 MB RAM
Hard Drive: 4 GB available space(Vip Club’e Yedeklenmiştir. Linklerde Sorun Oluşursa Yorum Atarsanız Linkler Yenilenecektir)


 

Moebius Empire Rising

(((Alternatif)))

Moebius Empire Rising

(((Alternatif)))

Moebius Empire Rising

(((Alternatif)))

Torrent

 

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Witches Heroes and Magic Full İndir | CODEX Tom ve Jerry: Hazine Avcısı – Tom and Jerry: Spyquest | 2015
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com