Pasifik Cephesi Türkçe Dublaj Tüm Bölümleri

Pasifik Cephesi – The Pacific 2010 (BRRip) Türkçe Dublaj

The Pacific, HBO kanalında yayınlanan bir savaş drama dizisidir. 200 milyon dolarlık devasa bütçesi ve Steven Spielberg, Tom Hanks, Gary Goetzmen gibi yapımcılarıyla son yılların en büyük televizyon yapımlarından biri olarak gösterilen The Pacific, 10 bölümlük bir mini dizi olarak planlanmıştır.

The Pacific, 2.Dünya savaşı sırasında, 1941-1945 yılları arasında Pasifik cephesinde geçen Amerika Japonya savaşlarını konu alıyor. Band of Brothers mini dizisinde Amerika’nın 2. Dünya Savaşında ki Avrupa savaşları anlatılmıştı, The Pacific dizisinde ise Pasifik’te ki Amerika Deniz Kuvvetleri’nin Japonlara karşı olan mücadelesi anlatılıyor.

Dizi, üç denizci asker olan Robert Leckie, John Basilone ve Eugene Sledge karakterlerine ve onların birliklerine odaklanıyor. Bu üç karakter aynı zamanda dizinin kaynaklarını oluşturuyor, şöyle ki; The Pacific dizisi Robert Leckie’nin “Helmet for My Pillow” ve Eugene Sledge’in “With the Old Breed” , “China Marine” adlı kitaplarından uyarlanmıştır. Ayrıca Chuck Tatum’un “Red Blood, Black Sand” adlı kitabından da materyaller bulunmaktadır.

http://www.imdb.com/title/tt0374463/

Tür: Aksiyon | Macera | Dram
İmdb Puanı: 8.3
Vizyon Tarihi: 14 Mart 2010 (ABD)

FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Sinem İşler – Bana Ait PDF indir Seksenler 305. Bölüm indir
2 Yorum
  1. Yazar
    ghostcorc

    hiçbirlink çalışmıyor zamanımı harcadığın için hakkımı helal etmiyorum

    • Yazar

      Bizler Sizlerin Zamanından Çalarak Birşey Kazanmıyoruz. Konu Haziran 2015’te Açılmış. 4,5 Sene Geçmiş Üzerinden. Upload Siteleri Maalesef Ömür Boyu Saklamıyorlar. Gönül İster Yüklediklerimiz Zarar Görmeden Bir Ömür Çalışır Durumda Olsun.. Linkler Yenilenmiştir. Şifre İsterse: http://www.sandalca.com ( Şifreyi Elle Yazmanız Daha Sağlıklı Sonuç Verir..)

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com
%d blogcu bunu beğendi: