Pixologic Zbrush V4R7-XFORCE

Pixologic ZBrush v2020.1.3 Full indir

 ZBrush 2020, ödüllü fırça sistemine güçlü ilavelerle sanatçılara daha fazla heykel esnekliği kazandırır. Yeni XTractor, HistoryRecall ve DecoCurve fırçalarıyla heykel fırçalarının kütüphanesini genişlettik. Ek olarak, artık fırça konturlarınızı yalnızca yeni Geri ve İleri Yok değiştirici ile hareketleri ileriye doğru kısıtlayabilirsiniz.

Özellik:
Yeni fırçaların ötesinde, MorphUV özelliğinin yeteneklerini genişlettik, bu da ZBrush’ta bir modelin sarılmamış UV düzenini görüntülemeyi mümkün kıldı. Morph UV’deki Heykeltraşlık ve Boya, bir modelin 2B paketlemesini şekillendirmenize ve boyamanıza izin verir ve 3D modeline tüm güncellemeleri uygular.

Morph UV’de
Heykeltraşlık ve Boya Artık bir modelin UV ambalajında ​​heykeltraşlık ve PolyPaint yeteneği ile, bir ağ boyunca uzun sürekli konturlar uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Böyle bir örnek, bir karakterin bileğine bir koltuk altından belden inme uygulamak olabilir. Veya belki de 3B formda çok karmaşık bir ağa bir desen uygulamak istersiniz.
Bir heykelin belirli bölgelerine ulaşmakta hiç zorlandınız mı? Morph UV’deki Sculpt & Paint ile bu geçmişte kaldı!

XTractor Fırçaları
Bu üç fırça, modelinizdeki ayrıntıları ileride tekrar kullanmak üzere yeni bir alfa veya dokuya dönüştürür. Şekillendirmenizin ayrıntılarını yakalamak için konturunuzu herhangi bir modelin yüzeyine sürüklemeniz yeterlidir. Yakalanan ayrıntılar daha sonra aynı modelde başka bir yerde veya gelecekte başka bir modelde kullanılabilir.

HistoryRecall
Model üzerinde yapılan her şeyi kaybetmeden heykelinizin sadece bir kısmını geri alabilmeyi hiç istediniz mi? Şimdi yapabilirsin! Bu fırça, modelinizin Geri Alma Geçmişini kullanır, ancak efekti fırçanın kullanıldığı alanla sınırlar. Herhangi bir topoloji farkından bağımsız olarak, bir modelin bir kısmından diğerine Yeniden Yapma Geçmişi yansıtarak diğer yönde de kullanılabilir.

Sonsuz Derinliği Taşı
Doğrudan fırça imleciyle satır içi olan her şeye ayrıntı uygulamak için fırçanızı değiştirin. Örneğin, bir köpeğin ön ve arka bacaklarına hacim ekleyin veya maske uygulamadan birden fazla ayrı kafes üzerinde birkaç tepe noktasını hareket ettirin. Sonsuz derinlik seçeneği çeşitli fırçalara uygulanabilir.

Sadece Bir Renk
Seçemezsiniz Bir modele hangi renk kombinasyonunun uygulanacağını düşünmek için bir daha asla mücadele edemezsiniz . Artık, herhangi bir PolyPainted veya dokulu modeli alabilir ve yeni Doku Renklerine Göre Ayarla ve PolyPaint Renge Göre Ayarla özelliklerini kullanarak renk tonunu, yoğunluğunu, kontrastını, gama veya tonunu anında ayarlayabilirsiniz.

Renk ve PolyPaint ile Doku Ayarı Renk ve Doku ile Ayarla Renk ve PolyPaint ile Renk
Ayarı Renkle Ayarla, yalnızca bir modelin PolyPaint veya Doku Haritasındaki renkleri ayarlama gücü vermekle kalmaz, aynı zamanda bu ayarları belirli renk seçimleriyle sınırlandırmanıza olanak tanır. Ayrıca, modelin bölümlerini maskelemek veya maskesini kaldırmak için renk seçimini kullanabilirsiniz.

Hazır, Ayarla, Analiz Et ve Yazdır
ZBrush 2020, yeni ağ analizi özellikleri ile doğrudan ZBrush’tan 3B yazdırma yeteneğinizi genişletmeye devam ediyor: Duvar Kalınlığı, Gerçek Zamanlı Taslak Analizi ve Yüzey Alanı hesaplamaları. Artık herkes kolayca üretim için bir model hazırlayabilecek!


Pixologic Zbrush V4R7 - XFORCE indir

Pixologic ZBrush v2020.1.3 indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Anon Türkçe Dublaj indir | 1080p | 2018 Gridinsoft Anti-Malware Türkçe Full indir v4.1.39
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]