2015-09-26 22-51-27 Raymond E. Feist - Gediksavaşları Efsanesi Serisi (EPUB) - Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar

Daha önce paylaştığım bir seriydi. Ancak Facbook sayfasında indirme problemi ile ilgili aldığım bir mesaj sonrası, çok iyi düzenlenmiş bir ePub dosyasından PDF’lerini oluşturup tekrar  paylaşıyorum. Benimde okuduğum bir seridir. Fantastik kurgu sevenlerin kesinlikle okumasını tavsiye ederim. Daha okumadıysanız ve eski düzenleme ile okuduysanız bu düzenleme ile okumanızı tavsiye ederim.

Bir zamanlar Midkemia gezegennde, bir büyücünün yanına çırak olarak verilmiş, bir öksüz olan Pug, büyü marifetleriyle açılan bir gedikten geçerek dünyalarına gelen, savaşçı bir ırk olan Tsuranilere esir düşmüştü. Orada bir köleyken, Tsurani toplumunda büyük saygı gören Yüceler Meclisi’nce gücü fark edilir ve ona yeni bir ad verilir -Milamber, Meclis’in elinde, saklı güçlerini kullanmay öğrenecek, bir eşi daha olmayan, kudretin iki dünyadan alan bir büyücü olacaktır.İki dünyaya da ait olan Milamber, bir taraftan eski sahipleri Shinzawailer’in savaşı sona erdirmek için giriştikleri entrikalara destek çıkacak, bir taraftan da zamanın kendisinden bile eski olan bir düşmanla girişilen mücadelede yerini alacaktır.

Krondor Dünyasından Gediksavaşları Efsanesi-Yıllardan sonra yazılmış en iyi fantazya serisi. Yazarını, Tolkien’in tahtına çıkartıp, orada oturtmayı sağlayacak denli başarılı bir eser.– Dragon–

Serideki Kitaplar

1-Büyücü (Çırak)
2-Büyücü (Usta)
3-Gümüşdiken
4-Sethanon’da Karanlık

pdf-kitap-indir

epub-kitap-indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Raymond E. Feist – Tilkiler Kralı (Gölgeler Meclisi #2) Sandra Brown – Kaza Kurşunu PDf ePub indir
1 Yorum
  1. Yazar
    Mustafa Taşkın

    Çoğu kaliteli taramada bile olan “in, ın, rı, vb” hataları neredeyse hiç yok. Ek olarak e pub versiyonu mükemmel bölümlenmiş. Bu siteye bayılıyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com
%d bloggers like this: