Resident Evil Revelations 2

Resident Evil Revelations 2: Episode 1-4 [Update 5]

Resident Evil Revelations 2 Full İndir Türkçe Episode 1-2-3-4, v5.0 Son Sürüm Kayıp bir kız olan Moira’yı bulmak için uzak bir cezaevi adasına doğru yola çıkan Barry Burton burada özel güçlere sahip oan Natalia ile tanışır ve güçlerini birleştirerek bu adada sağ kalmaya ve Moira’yı bulmaya çalışırlar. Barry ve Natalia arasında geçişler yaparak iki karakterinde de gücünden faydalanacak ve hayatta kalmak için mücadele edeceksiniz.

Resident Evil Revelations 2 masalının başlangıcında hayranlarından Claire Redfield hayranı olarak dramatik bir dönüş yaptı. Önceki Resident Evil oyunlarında betimlenen Raccoon City olayından kurtulan Claire, şimdi anti-bioterörizm örgütü Terra Save için çalışıyor. Moira Burton, bilinmeyen silahlı kuvvetler ofise saldırdığında Terra Save’e hoşgeldin partisine katılıyor. Claire ve Moira bilinçsizce yere vuruldu ve kendilerini karanlık ve terk edilmiş bir gözaltı tesisinde bulmak için uyandı. Birlikte çalışarak, onları kimin aldığını ve hangi uğursuzun sona erdiğini bulmalılar. Claire ve Moira hayatta kalmayı başaracak ve bu uzak adaya götürülmelerine neden olanı keşfedecekler mi?

Dönen ve dönüş yapan bir hikaye, oyuncuların her turda bir sonraki adımı tahmin etmelerini sağlar. Kayıp kızını aramak için uzak cezaevi adasına odaklanan Barry Burton, ona izin veren garip bir güce sahip küçük bir kız olan Natalia Korda ile tanışır. düşmanları ve gizli eşyaları hissetmek için. Barry’nin kanıtlanmış mücadele yetenekleriyle birlikte bu beceriyi kullanarak, oyuncuların gizemli adada hayatta kalmak ve Moira’yı bulmak için ikisi arasında geçiş yapmaları gerekecek. Her karanlık köşede bekleyen korkutucu düşmanlarla Barry, cephane ve silah tedarikini akıllıca, klasik hayatta kalma korku tarzında kullanmaya ihtiyaç duyacaktır. Orijinal Resident Evil Vahiylerinin epizodik bölümünün kurulması, Resident Evil Revelations 2, başlangıçta 24 Şubat 2015’te başlayan haftalık epizodik indirme dizisi. Oyuncular ayrıca, Sezonun Tamamı ya da Tam Paket’i seçme seçeneğine sahip olup, hayranların ek bölüm içeriği ile birlikte yayınlandıkları her bölüme erişebilmelerini sağlar. Resident Evil Vahiyleri 2’deki her bölüm, Baskın modu içeriğini ve daha önce açıklanan Claire ve Moira kampanyası ile yeni doğrulanan Barry ve Natalia hikayesine odaklanan iki oynanabilir senaryoyu içerir.


(Vip Club’e Yedeklenmiştir. Linklerde Sorun Oluşursa Yorum Atarsanız Linkler Yenilenecektir)


Oyun İndir

Resident Evil Revelations 2: Episode 1-4 [Update 5]

(((Alternatif)))

Resident Evil Revelations 2: Episode 1-4 [Update 5]

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Kavurmalı Pilav -Turkish spam and rice Sir Gawain ve Yeşil Şövalye – Anonim PDF e kitap indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com