Robin Wasserman - Yedi Ölümcül Günah Serisi PDF indir Sandalca.com

Şehvet – Yedi Ölümcül Günah 1

İlk Kitap Şehvet’te
Okulun en popüler kızı Harper ne istediğini biliyor: Adam’ı. Beth’in yakışıklı erkek arkadaşını. Sarışın ve sıkıcı Beth’i, çekici ve çapkın Kane de gizliden gizliye istiyor. Miranda, Kane’in asla ondan hoşlanmayacağını düşünüyor ama onu yine de arzuluyor. Bu arada sahneye yeni bir kız giriyor: Kaia… Kaia’nın tek istediği ortalığı karıştırmak. Ve bu, gerçekleşmek üzere…
Gerisini öğrenmek ister misiniz?

Kıskançlık – Yedi Ölümcül Günah 2

İkinci Kitap Kıskançlık’ta Kane ve Harper ne istediklerini gayet iyi biliyorlar: Beth ve Adam. Bunu nasıl elde edeceklerini de biliyorlar; Bu aptal mutlu çifti sonsuza dek ayıracaklar. Miranda, Kane’i (Bay Elde Edilmez’i) nasıl etkileyeceğini bildiğini düşünüyor. Ama Fransızca öğretmeni Bay Powell’ı baştan çıkarmaya çalışan Kaia’dan akıl istese hiç de fena olmayacak gibi. Peki ya Reed? Reed sadece keyfine bakıyor…
Kim böylesine fütursuzca yaşamak istemez ki?

Kibir – Yedi Ölümcül Günah 3

Üçüncü Kitap Kibir’de Herkesin gurur duyduğu bir şey vardı: Kaia, kasabanın bir numaralı erkeğiyle birlikteydi. Ancak serseri Reed de son zamanlarda bir hayli ilgisini çekmeye başlamıştı.
Kane’le Harper istediklerini elde etmişlerdi: Adam’ı ve Beth’i… (Ancak onları ellerinde tutabilmek için, sırlarının ve geçmişlerinin asla ortaya çıkmaması gerekiyordu.)
Miranda’nın kalbi kırılmıştı, ama artık yepyeni bir görünüme kavuştu ve yepyeni işler peşinde.
Bazen istediğiniz her şeye sahip olduğunuzu düşünürsünüz ama sonra birden her şey altüst olur.

Öfke – Yedi Ölümcül Günah – 4

Dördüncü Kitap Öfke’de Beth, bir günde tekrar önemli biri olmuştu ama sonra kendini bir kez daha B-listesinde bulmuştu. O – ve herkes – Kaia, Kane ve Harper tarafından oyuna getirilmişti.
Kimse Miranda’yı teselli edemiyor. İhanete uğradığını düşünüyor. İntikam almaya da son derece kararlı. Adam ise onu dinlemeye yanaşan – ya da ona bir içki ısmarlayacak – herkese saldırıyor. Birisi Kaia’yı gözetliyor; görünen o ki Reed ikinci el ürünlerden hoşlanmıyor.
Oyunun adı intikam ve bu oyun birisi için son olacak.

Tembellik – Yedi Ölümcül Günah 5

Beşinci Kitap Tembellik’te Yedi kişiden biri ölmüş, herkes serseme dönmüştü: Adam her şeyden elini ayağını çekmişti: Aşk, okul, her şey. Tükenmişti. Beth ‘normal’ davranmak için elinden geleni yapıyordu. Ama Reed bile bu perişanlığı hissedebiliyordu. Çünkü tek yapabildiği, Kaia’yı düşünmekti. Miranda da ne yaptığını bilmiyordu. Harper’ı gerçekten de affedebilmiş miydi? Doğru dürüst bir şey yapmaya çalışan tek kişi Kane’di: Kazanın nasıl ve neden meydana geldiğini araştırmaya başlamıştı.
Ama ölümü geri alamazsınız. Yapmanız gereken tek şey, ileriye bakmaktır. Hem de hiç umulmadık bir biçimde…

Oburluk – Yedi Ölümcül Günah 6

Altıncı Kitap Oburluk’ta Burası Vegas, bebek! Burada her şey mümkün. Reed, ‘hayranı’ Beth’in çabalarıyla paraya ve şöhrete kavuşmayı deniyor. Kendini ezik gibi hissetmekten usanan Harper, Miranda’yla başlamak üzere hayatını sil baştan kurabileceğine inanıyor.
Bu arada, Miranda’nın doğum günü dileği her an gerçekleşebilir. Adam da eski bir kız arkadaşıyla tekrar birlikte olma şansı elde ediyor. Kane ise her zamanki gibi sınırları zorluyor ama bu sefer çizgiyi aşıyor.
Kazansalar da kaybetseler de, çılgın bir hafta onları bekliyor…

Hırs – Yedi Ölümcül Günah – 7

Yedinci Kitap Hırs’ta Bir yıl, bir dönem daha bitiyor… Miranda döneme şanslı giriyor. Hayallerini süsleyen şeye sahip oluyor: Kane’e. Kane artık uslu ve vefalı bir sevgili. Son derece de sıkıcı. Harper balo kraliçesi olacağından emin. Ama ne yazık ki kral ortalıkta yok. Adam, Beth’le uğraşmakla meşgul. Beth’se bir türlü toparlanamıyor. Reed’i bırakması ve hayatına devam etmesi gerek. Ama Reed’in bir geleceği bile yok.
Keplerini havaya fırlatmadan önce birkaç sürpriz daha onları bekliyor.
Sakın korkmayın.

-Pembe dizi tadında bir seri-

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 1 – Şehvet

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 2 – Kıskançlık

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 3 – Kibir

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 4 – Öfke

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 5 – Tembellik

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 6 – Oburluk

Robin Wasserman – Yedi Ölümcül Günah 7 – Hırs 

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
SD Maid Pro Sistem Temizleme Aracı Apk İndir v4.2.1 Asla Vazgeçmem 51.Bölüm | Show Dizileri
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com