SQL Backup And FTP Professional Full indir

SQL Backup And FTP Professional Full indir v12.3.11

SQL Yedekleme ve FTP, MS SQL Server ve Azure veritabanı yedekleri, Fermuarlar, Şifreler oluşturur ve yedekleri bir klasöre, FTP, Dropbox, Kutu, Google Drive, MS SkyDrive veya Amazon S3’e gönderir. Esnek bir Zamanlama üzerinde çalışır, iş başarısı veya başarısızlığı hakkında e-posta onayları gönderir. Tam, diferansiyel veya işlem günlüğü yedeklemeleri yapar, özel komut dosyaları çalıştırır, dosya klasörlerini yedekler, sonuçların web üzerinde görüntülenmesini ve daha fazlasını sağlar.

SQL Yedekleme ve FTP ne yapabilir?
SQL Yedekleme ve FTP, SQL Server veya SQL Server Express veritabanlarının (herhangi bir sürüm) planlı yedeklemelerini (tam, diferansiyel veya işlem günlüğü) çalıştıran, dosya / klasör yedeklemeyi çalıştıran, yedeklemeleri şifreleyen ve şifreleyen MS SQL Server yedekleme yazılımıdır. bir ağda veya bir FTP sunucusunda veya bulutta (Amazon S3 ve sürekli olarak daha fazlasını eklediğimiz diğerleri) eski yedeklemeleri kaldırır ve işin başarısı veya başarısızlığı hakkında bir e-posta onayı gönderir. Ayrıca komut dosyası yedeklemesini kullanarak uzak / barındırılan veritabanlarını yedekleyebilir.

SQLBackupAndFTP nasıl kullanılır?
SQLBackupFTP, yedeklemelerin günlük olarak uzak bir FTP sunucusuna gönderilmesi gereken herhangi bir SQL Server veritabanı için idealdir. SQL Server Express 2005 ve SQL Server Express 2008 için özellikle kullanışlıdır, çünkü yedekleme için yerleşik araçlara sahip değildirler, ancak herhangi bir SQL Server Sürümünde kullanılabilirler.

SQLBackupAndFTP sunucuya yüklendiğinde Yerel Örnekler (Yedeklemeler BACKUP DATABASE komutu kullanılarak yapılır)
Paylaşımlı barındırma kullanıyorsanız ve SQL Management Studio’yu kullanarak SQL sunucunuza bağlanabiliyorsanız (SQLBackupAndFTP, veritabanını geri yüklemek için komut dosyası (T-SQL) dosyaları oluşturur)


Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
R-Studio Network Edition Full indir TreeSize Professional Full indir
5 Yorum
 1. Yazar
  şaban

  ben bir şey sorabilrimiyim acaba program ile buluta yedek atabilirmiyiz. sql datasını ?

  • Yazar

   Programı hiç kullanmak nasip olmadı.. Eski kafalı olduğuma yedeklemeleri kendim elle yaparım genellikle =)

 2. Yazar
  zigana

  İNDİREBİLEN VARMI

 3. Yazar
  cevoo

  Siz araştırıp bulmuşsunuz bizlerle paylaşmışsınız aylar sonra gelip size hakaret edecek kadar terbiyesiz bir insanım bende…

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]
%d bloggers like this: