Tatlı Küçük Yalancılar Tüm Bölümler indir

Kızlar, A. takımından kurtulduklarını düşündükleri sırada aldıkları mesajla sarsılmışlardır. Bir yerlerde bir hata yapmış olmalıdırlar. Çünkü A.’lardan biri toprağın altında, diğeri ise parmaklıkların ardındadır. Oysa onlara gelen mesaj, inandıkları her şeyi tekrar sorgulamalarına sebep olur.

Güven, nöbetçi mahkemedeki itirafı ve suçun gerçekleşme şekliyle ilgili verdiği detaylar yüzünden onu dinleyenleri oldukça şaşırtmıştır. Anlattıklarının gerçek olup olmadığını anlamak, uzmanlara bırakılmış ve iki hafta sonunda karar verilmek üzere, Güven gözlem altına alınmıştır.

Kızlar, bir türlü kurtulamadıkları gizli düşmanları yüzünden iyice ümitsizliğe kapılmıştır. Açelya ise bin bir zorlukla kazandığı hürriyetini ve evine dönmüş olmanın mutluluğunu hiçbir şeyin gölgelemesine izin vermeyecektir. Bulduğu ilk fırsatta bu kararını, adeta meydan okurcasına duyurur A.’ya. Ondan korkmuyordur artık.

(Linklerde Sorun Oluşması Durumunda Yorum Atarsanız Linkler Yenilenecektir)


Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm indir

(((Alternatif)))

Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
İlişki Durumu Karışık 12. Bölüm indir | Show Dizileri San Andreas Fayı – San Andreas | 2015 | Bluray 1080p | Dual TR-EN | Tek Link
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com