Total War Rome 2 Empire Divided Full indir

Yıl MS 270. Birbiri ardına güç için çekişen beceriksiz imparatorlar ve gaspçılardan sonra Roma İmparatorluğu ekonomik olarak çökmenin eşiğine gelmişti. Bu Roma’nın girdiği en vahim krizdi.

Roma’nın istikrarsızlığından çıkar sağlamaya istekli barbar kabileleri, medeniyetin zenginliklerini talan etmek için sınırlarda bir fırtına gibi toplanıyordu.

Doğuda, Sasaniler nihayetinde Roma topraklarına taarruza geçerek doruğuna ulaşan büyük bir sefere koyuluyordu. Onları ancak Palmira’nın önderlik ettiği sağlam bir savunma geride tutuyordu. Kraliçe Zenobia direniyor, ancak daha ne kadar dayanabilir?

Bir zamanların görkemli lejyonları şimdi güçten düşmüş halde ve zorlanarak savunmaya çekilmekte; zaman Roma’nın aleyhine işliyor. Ancak yine de umut var. Aurelian Roma’nın dizginlerini eline almaya hazır, yüzleşeceği zorluklar adeta dize gelmez görünse bile…

Bölünmüş İmparatorluk’u birleştirecek ve Roma’ya eski görkemini tekrar kazandıracak mısınız? Yoksa Roma’nın nihaî çöküşüne giden yolda aracı mı olacaksınız?

Oyun Türü: Strateji
Format: PC ISO
Crack: CODEX

 • Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • OS: XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
  İşlemci: 2 GHz Intel Dual Core işlemci / 2.6 GHz Intel Single Core işlemci
  Bellek: 2 GB RAM
  Grafik: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart
  DirectX®: 9.0c
  Sabit Sürücü: 35 GB HD alanı
  Ek: Ekran Çözünürlüğü – 1024x768t


Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Jumanji: Yeni Seviye – Jumanji: The Next Level Türkçe Dublaj indir | 1080p | 2019 Too Hot to Handle 1. Sezon Türkçe Dublaj indir | 1080p NF
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com