Total War: ROME 2 Full indir

Total War: ROME 2 Full indir

Roma için ne kadar ileri gideceksin?

Ödüllü Total War serisi Roma’ya dönüyor ve Strateji oyunları için yepyeni bir kalite ölçütü oluşturuyor. Dünyanın ilk süper gücü ol ve Kadim dünyanın en inanılmaz savaş makinesine komuta et. Düşmanlarınıza askeri, ekonomik ve politik yollarla hükmedin. Yükselişiniz en yakın müttefiklerinizden bile hayranlık ve kıskançlık getirecektir.

İhanete maruz kalacak mısınız yoksa eski arkadaşlarınızı ilk açan siz misiniz? Cumhuriyeti kurtarmak için savaşacak mısınız yoksa yalnız İmparator olarak hüküm sürecek misiniz?

Bilinen dünyayı fethetmeyi devasa sandbox sıra tabanlı kampanya modunda planlayın (ek 2 oyunculu kooperatif ve rekabetçi modları destekler). Komplolar, politika, entrika, isyanlar, sadakat, onur, hırs, ihanet. Kararlarınız kendi hikayenizi yazacaktır.

Geniş ordular kurun ve gerçek zamanlı savaş modunda savaş alanına girin. Destansı kara ve deniz savaşlarında çarpışan on binlerce adamı doğrudan kontrol ederken taktik becerilerinizi test edin.

Üç ailenin biri olarak Roma’nın ihtişamıyla oynayın veya çok çeşitli rakip medeniyetlere hakim olun – her biri kuşatma motorlarından ve ağır süvarilerden çelik kaplama lejyonerlere ve barbar savaşçılarına kadar yüzlerce benzersiz ünite ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor. .

Çene düşürücü savaşlar ortaya çıktığında, inanılmaz antik kentlere ve egzotik antik şehirlere ve devasa ordulara bakın. Ayrıntılı kamera perspektifleri, erkeklerinizin zaferle bağırdığını veya cephede acı içinde çığlık attığını görmenizi sağlarken, yeni bir taktik kam, stratejik kararlarınızı daha iyi bilgilendirmek için bir tanrının katliamı görmesini sağlar.

Hem düşük hem de üst düzey donanımlara uyacak şekilde optimize edilmiş oyun ve grafik performansı ile son derece ölçeklenebilir deneyim.

Yayın Türü : RELOADED
Oyun Türü: Strateji
Dosya Formatı: PC ISO
Oyun Sürümü: 1.9.0.9414 (Yama 9)
Crack: RELOADED

Sürüm mevcut tüm DLC oyunlarını içerir!

 • Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
  İşlemci: 2 GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci / 2.6 GHz Intel Tek Çekirdekli işlemci
  Bellek: 2GB RAM
  Grafikler: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (gölgelendirici modeli 3, köşe doku getirme desteği).
  DirectX®: 9.0c
  Sabit Sürücü: 19 GB HDD alanı
  Ek: Ekran Çözünürlüğü – 1024×768


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Total War: ROME 2 – Hannibal at the Gates Full indir Homeland 2. Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com