Total War: ROME 2 Full indir

Total War: ROME 2 Full indir

Oyun hakkında en iyi şeylerden biri orada olma hissidir. Yaratıcı meclis, zamanın tüm imparatorluklarından olağanüstü gerçekçi görüntüler dünyası yarattı, ancak maalesef oyun özellikle tarihsel olarak doğru değil. Total war’da savaşmak zorunda değilsiniz, ancak diplomasi üzerine bahis oynayabilirsiniz. Menü size önemli bilgiler sağlar, ancak genellikle neden bir karar verdiğinizi ve daha sonra neyin değiştiğini anlamazsınız. Çok çeşitli muharebe birimleri ve arazi, Total war: Roma II’deki savaşları serinin en iyilerinden biri yapıyor. Tek bir hamlede, düzinelerce emir verebilir, filonuza saldırabilir, panik uçuşunda hattan kaçan savaş fillerini korkutan rakiplerinizi pusuya düşürebilirsiniz. Tüm bu detaylar harika ve kamera çok yakınlaşmanızı sağlıyor, Total War: Rome II, stile ek olarak stile sahip ve sizi gerçek bir lider gibi hissettiriyor. Oynamak ve kalkınmaya dikkat etmek için sekiz ülkeden birini yöneteceksiniz. ‘

Anket yapmak, bina inşa etmek, yüksek moral sahibi olmak, ordu kurmak ve ittifaklar kurmak işinizin sadece küçük bir kısmı. Her hareketin sonuçları vardır. Birbirine bağlı çok sayıda sistem vardır, bu da sürekli olarak bıçağın kenarında olacağınız anlamına gelir. Büyük güç ile büyük sorunlar gelir, bu da baştan sona bir meydan okuma sağlar. Bu görevi daha katlanılabilir kılmak için, birkaç alana sanki bir alanmış gibi bakabileceğiniz bir eyalet sistemi var. Savaş alanı taktik çatışmalarla doludur. Dizi her zaman iyi oyuncuları vasat olanlardan ayıran muharebe oluşumlarının mükemmel kullanımı ile biliniyordu. Hem donanmayı hem de piyadeyi aynı anda yönetebilmeniz, oyunu çok daha büyük gösteriyor.

Total war: Rome II’de oyunun çeşitliliğine katkıda bulunan daha fazla açık hava savaşı ve daha az kuşatma var. Çok daha az sıklıkla otomatik savaş düğmesine basacaksınız. En büyük iki sorun, arayüzün karmaşıklığı ve bilgisayar rakiplerinin seviyesidir. Oyundaki botlar çok pasif, karıştırılması kolay ve genellikle büyük bir meydan okuma değil. Nadiren en yüksek zorluğun bile savaşını kaybedersiniz ve bu zaman içinde değişmesi gereken bir şeydir. Arayüz karmaşık bir şey çünkü işlerin ne yaptığını açıklamıyor. Belirli bir konuda Senato onayının önemini veya bir ailenin sadakatinden ne kazandığınızı sık sık merak edeceksiniz. Oyun kolay erişilebilir önemli bilgi yapmaz. Örneğin, kamu düzeninin artırılıp artırılmadığını değil, yalnızca yüksek veya düşük olduğunu söyler. Bir imparatorluğu yönetmenin karmaşıklığı bir bilgisayar için bile çok büyüktür, bu da hareketler arasındaki sürenin çok uzun olduğu anlamına gelir.

Yayın Türü : Repack
Oyun Türü: Strateji
Dosya Formatı: PC ISO
Oyun Sürümü: 1.9.0.9414 (Yama 9)
Crack: RELOADED

Oyunun DLC’leri :
• Caesar in Gaul
• Greek States Culture Pack
• Seleucid Empire Faction Pack
• Nomadic Tribes Culture Pack
• Baktria Faction
• Blood & Gore

 • Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
  İşlemci: 2 GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci / 2.6 GHz Intel Tek Çekirdekli işlemci
  Bellek: 2GB RAM
  Grafikler: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (gölgelendirici modeli 3, köşe doku getirme desteği).
  DirectX®: 9.0c
  Sabit Sürücü: 21 GB HDD alanı
  Ek: Ekran Çözünürlüğü – 1024×768


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Yuva Sansürsüz indir | 2018 Total War: ROME 2 – Hannibal at the Gates Full indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com