Rebecca Donovan Tut Elimi PDF e-kitap indir


Onu kurtarabilecek olan tek şey aşktı… geldi ve o en umutsuz anda kalbini kıskıvrak yakaladı. Weslyn’in Connecticut eyaletinde hayat olağan deviniminde akıp gitmektedir. Fakat Emma Thomas’ın tek isteği çevresi tarafından görünmez olmaktır. Onun tüm çabalarının sebebi, gördüğü zulmün eseri, vücudunda biriken yara izlerini gizleyerek hayatını her şey yolundaymış gibi göstermektir. Fakat Emma, bir gün Evan adında bir adamın çıkagelip tek günde hayatını değiştireceğini nereden bilebilirdi? Aşk ona, sırlarını açığa çıkarmak pahasına da olsa kabuklarından sıyrılma şansı tanıdı. Bir genç kızın hayatını değiştiren aşk hikâyesi, sessiz çığlıkları ve umuda pamuk ipliği ile tutunuşu:Tut Elimi 

Kendimi güvende hissedemiyordum bu yerde. Herkes bana bulaşmaktan korkarken, iyice kendi kabuğuma çekildim. Bir gün Evan Mathews adında bir adamın çıkagelip, tek günde hayatımı değiştireceğini nereden bilebilirdim?

Weslyn’in Connecticut eyaletinde herkes nerede, kiminle göründüğünün derdindedir. Emma Thomas’ın ise tek istediği görünmez olmaktır. Onun tüm çabaları, vücudundaki yaraları gizleyerek hayatını arkadaşlarına mükemmelmiş gibi göstermek içindir. Bir gün aşk ansızın kapısını çalar. Aşk ona, sırlarını açığa çıkarmak pahasına da olsa kendisini keşfetme imkânı sağlar.

Bir genç kızın hayatını değiştiren aşk hikâyesi, sessiz çığlıkları, umuda pamuk ipliği ile tutunuşu… Tüm bunlara iddialı Nefes serisinin ilk kitabı olan Tut Elimi’yi okurken tanıklık edeceksiniz.


“Tut Elimi beni alt üst etti. Öyle etkileyici bir eser ki okurken ağlamak, gülmek, çığlık atmak istedim. Sizi duygudan duyguya sürükleyecek olan bu kelimeler denizinde kaybolacaksınız.”
-Goodreads-

‘Umut pamuk ipliğine bağlıysa aşk bir mucizedir…’ 
-Tammara Webber-

‘Ben böylesi etkileyici bir aşka daha önce şahit olmadım.’ 
-Guardian-

‘Her yürek burkan sahnede kanınız donacak, her öpücükte kalbiniz sımsıcak olacak.’ 
-Cynthia Shepp-
(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Rebecca Donovan
Çevirmen: Handan Sağlamak
Kapak Tasarımı : Anıl Zorba
Sayfa Sayısı: 490
Dili: Türkçe
Yayınevi: Parodi Yayınları
Yayın Tarihi: Kasım 2013 (ABD)

Tür:  NA / Günümüz Aşk
Goodreads Puanı: 4.32/5

Amazon Puanı: 4.50/5

Nefes Serisi okuma sırası:
Tut Elimi (e-kitap)
Barely Breathing

Out of Breath

Download (Yandex Disk)Download (Google Drive)

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Assassin’s Creed Pirates Apk Full Data – PARA Mod Hile v2.9.1 – İndir Bacakaramdan Yükselen Şöhret – Gizem Ay PDF e-kitap indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com