West Wind Web Surge Professional Full indir

West Wind Web Surge Professional v1.16.0 Full indir

West Wind WebSurge
Web Uygulaması Yük Testi kolaylaştı

HTTP İsteklerini Yakalayın HTTP İsteklerini Sınayın Sonuçları Özetle Sonuçları altında oynatın

Yük Testi Web Siteleri zor olmamalı

HTTP isteklerini test etmenin ve bir siteyi yüklemeyi test etmenin kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Bu, geliştirme sürecinde kurulum ve düzenli olarak çalıştırılması birkaç dakika sürmesi gereken bir şeydir, böylece sitelerinizi oluştururken performansınızı izleyebilirsiniz.

HTTP isteklerini veya tüm oturumları oluşturmayı kolaylaştırmak için West Wind WebSurge’ı geliştiriciler ve test uzmanları ile oluşturduk ve daha sonra API veya yanıt testi için veya ağır yük altında tam stres testi için tek tek URL’leri kolayca oynatabiliyoruz. Düz metin dosyaları olan ve projeler, paylaşılan klasörler veya bulut sürücü depolama alanı veya tüm kullanıcıların erişimi için kaynak kontrolü ile diskte depolanabilen oturumları paylaşmak kolaydır.

Özellikleri

Yakalanması kolay, çalıştırılması kolay testler İstekleri yakalamak için yerleşik yakalama aracı Web tarayıcılarını veya Windows uygulamalarını yakalayın Alan adı veya işleme göre yakalama filtreleri Id Fiddler’dan oturumları içe aktarma Oturumları manuel olarak oluşturma ve düzenleme Tam HTTP ve SSL Destek Testi HTML, AJAX, REST ve SOAP Servisleri Ayrı ayrı URL’leri test edin Sınırsız yük ile test edin Kolay okunan özetlenmiş sonuçlar Sonuçları görselleştirmek için grafikler Sonuçları yerel olarak ve Güvenlik Duvarı / VPN Komut Satırı Arayüzünüzde dışa aktarın HTTP İstek testi ve yönetimi için harika


Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
VMware ThinApp Enterprise Full indir v5.2.7.Build.15851843 Windows Password Recovery Tool Ultimate Full 7.1.2.3 indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]