XBMC Kodi
XBMC Kodi 14.2 Ultimate Addon Pack 2.5.6 | 803.6 Mb

Kodi (eski XBMC olarak da bilinir), ödüllü açık kaynak kodlu (GPL) medya oynatıcı.

Kullanıcıların oynamak ve yerel ve ağ depolama medya ve internetten en video, müzik, podcast ve diğer dijital medya dosyalarını görüntülemenize olanak sağlar.

Müzik
Kodi mp3, FLAC, WAV ve WMA formatları da dahil olmak üzere tüm müzik çalabilir. Bu işaret levha, etiket okuma desteği ve müzik koleksiyonunuza nihai kontrolü için akıllı çalma listeleri vardır.

Filmler
Kodi çok Filmler yapabilirsiniz! Streamable online medya dahil olmak üzere tüm ana video formatlarını destekleyen, Kodi, ithalat göz ve kolaylıkla Film koleksiyonu oynayabilirsiniz.

TV Programları
TVshows kütüphane poster veya afiş, izledim etiketleri, gösteri açıklamaları ve aktörler ile bölüm ve sezon görüntülerini destekler. Ilerlemeyi izleyebilmek için harika.

Resimler
Bir kütüphaneye İthalat resim ve farklı görüşleri göz başlatmak slayt, sıralama veya uzaktan kumandayı kullanarak hepsini filtre.

PVR
Kodi izlemek ve tüm GUI arayüzüne canlı TV kaydetmenize olanak verir. Bu MediaPortal, MythTV, NextPVR, Tvheadend ve daha birçok dahil olmak üzere popüler artalanının bir dizi ile çalışır.

Eklentileri
KODI gerçek gücü bizim depolarda olsa mevcuttur kullanıcı tarafından oluşturulan Add-ons geniş seçimi geliyor. Eklentileri popüler web servisleri, uygulamalar ve komut için vardır.

Cilt
Kodi GUI arayüzünün tüm görünümünü değiştirmek tamamlamak için izin verir. Son derece özelleştirilebilir arayüz motoru nedeniyle bunu en görünüyor her yönüyle değiştirmek ve hissetmek neredeyse mümkün. Renkler, görüntüler ve menü yapısı farklı yararlanarak tam bir eğlence veya bilgi platformu olarak ihtiyaçlarınızı uygun bir çarpıcı arayüzü oluşturabilirsiniz.

UPnP
UPnP uyumlu ile ve diğer herhangi bir Kodi örneklerden akışı ve kolaylığı ile evinizdeki diğer UPnP uyumlu cihazlara oynamak. Bir UPnP ana aygıtı ve up-to-güncel durumunu ve kütüphane izledim tutar otomatik müşteriler gibi diğer Kodi örneklerini kullanın. Ayrıca artık KODI örneklerini içinde veri senkronize UPnP kaynaklardan alabilirsiniz.

Web Arayüzleri
Kodi onun JSON-RPC tabanlı uzaktan arabirimini kullanarak etkileşim. Bu bir sonraki seviyeye KODI almak uzaktan kumanda, web tarayıcıları ve 3. parti araçlar için olanaklar yükleri getiriyor.

 

XBMC Kodi 14.2 Ultimate Addon Pack Full indir

 

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Skype Final indir JixiPix Vintage Scene 2.61 Full (x86/x64) Portable
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com