ON1 Resize 2020 Full indir

ON1 Resize 2022 Full indir 2020.1 v14.1.1.8865

ON1 Resize 2022 , en iyi fotoğraf düzenleme araçlarından meydana gelen bu program ile seçmiş olduğunuz tüm fotoğraflarınızı düzenleyerek yeniden kaydedebileceksiniz. Geliştirilmiş olan son sürümlü özellikleriyle beraber fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilecek, beğendiğiniz filigranları ekleyebilecek, çeşitli efektler uygulayabilecek ve önizleme seçeneğiyle yapmış olduğunuz düzenlemeleri gözden geçirerek kaydedebileceksiniz. Ayrıca düzenlemiş olduğunuz fotoğraflarınıza dışa da aktarabileceksiniz.

Büyük Baskı Araçları!: Netlik veya ayrıntı kaybı yaşamadan görüntülerinizi hızlı bir şekilde büyüten Orijinal Fractals® teknolojisi (patentli, fraktal tabanlı enterpolasyon algoritmaları) ile en yüksek kalitede fotoğraf büyütme elde edin.

Orijinal Fractals® Teknolojisi: Netlik veya ayrıntı kaybı olmadan görüntülerinizi hızla büyüten patentli, fraktal tabanlı enterpolasyon algoritmaları. % 1000’e kadar fotoğrafları büyütün!

Tuval Kaplamaları Oluştur: Galeri sarma özelliği, fotoğrafınızı tuval baskıları için ahşap sedye çubuklarının etrafına sarmak için geniş kenar boşlukları oluşturur. Fotoğrafınızın kenarına yakın alanları uzatma veya yansıtma seçeneğiniz vardır. Mükemmel bir galeri sarması oluşturun ve fotoğrafın hiçbir bölümünü kaybetmeyin.

Profesyonel Gibi Yazdırın.: Tek tek fotoğrafları, bağlantı sayfalarını, duvar resmini yazdırın veya birden çok fotoğrafı paket baskılara döşeyin. Ayrıca, 2 5×7 veya 4 4×5 gibi paketler oluşturmak için birden fazla fotoğrafı tek bir kağıda yazdırın ve baskıya göndermeden önce filigran ekleyin ve fotoğrafları keskinleştirin.


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

ON1 Resize 2022

(((Alternatif)))

ON1 Resize 2022

(((Alternatif)))

ON1 Resize 2022

(((Alternatif)))

ON1 Resize 2022

torrent indir dosya indir Ücretsiz Turbobit Al

Paylaşmak Güzeldir
ON1 Portrait AI Full indir 2022 16.0.1.11481 Yalancı 10. Bölüm indir | Final
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]