Buradasınız: SandaLca / YASAL UYARITÜRKÇE YASAL UYARI


UYARI: Sandalca.com sitesi, sitede bağlantısı verilmiş ticari hicbir programla
ilgili herhangi bir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.UYARI: Sandalca.com sitesinin (Bundan sonra “İnternet Sitesi” olarak bahsedilecektir) sahipleri ve/veya 
 barındırmayı sağlayan host şirketi, icerikten ve Üyelerinin kullanım amaclarından kesinlikle sorumlu değildir.  Bu İnternet Sitesi’ndeki tüm  dosyalar ve bütün site iceriği, sadece kişisel (özel) maksatlar icindir. Eğer, bu İnternet Sitesi eğitim veya eğlence amacları  dışında kullanılırsa,

hareketlerinizin veya doğabilecek yasal başka herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Bu İnternet Sitesi’nde bağlantılarla yayınlanmış herhangi bir yazılımı indirdiyseniz, söz konusu yazılımı kullanabilmeniz icin yazarından veya perakendecisinden resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu İnternet Sitesi veya iceriği ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız, kolayca İnternet Tarayıcınızın “Geri (Back)” butonuna tıklayarak bu İnternet Sitesi’nden ayrılabilirsiniz.

Eğer resmi bir amac icin bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, Hükümet veya herhangi bir Yazılım Şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması icin kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hicbir dosyayı indiremezsiniz. Bu İnternet Sitesi’nin icerdiği bütün bilgi, kişisel (özel) amaclar icindir, ve yukarıda belirtilen amaclar dışında bu İnternet Sitesi’ni görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu İnternet Sitesi’ne girerseniz, 1995’te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan İnternet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya Servislerimizi veya Şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu İnternet Sitesi’ne üye olan, bu İnternet Sitesi’ni kullanan ve bu İnternet Sitesi’ne giren herhangi birisinin ya da aile bireylerinin aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ.Bu İnternet Sitesi’ne girmekle ve bu İnternet Sitesi’ne girmeye devam etmekle acıkca yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün Uluslararası İnternet Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre bu İnternet Sitesi’nin iceriği hakkında, Site, Site Kurucusu ve Üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, her ne sebeple olursa olsun aleyhine dava acamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu İnternet Sitesi’nin aleyhine olabilecek hicbir faaliyette bulunamazsınız.EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU İNTERNET SİTESİNİ TERK EDİN !!!BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, KURULUMLARI VE PROGRAMLARI ÇALIŞTIRMAK VE BAŞLATMAK KENDİ SORUMLULUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE Sandalca.com YÖNETİCİLERİ VE/VEYA HOST SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.BEĞENMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİ ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ.
Sitemiz, hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı
amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak
hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri
kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır
prensibini benimsemiştir.Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları
sizde olan konuya yada konular varsa lütfen [email protected] mail
adresinden bize ulaşınız.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ – SİTE YÖNETİMİ————————————————————
ENGLISH LEGAL NOTICE – DMCA


WARNING: Sandalca.com does
not store any files listed on its server.


WARNING: The owners of this Internet page located at the Internet address https://sandalca.com (here in after – “Internet Page”) and (or) the ISP(s) hosting are not prosecutable for the the way the contents of this Internet page are used. These files and all contents of this site are here for private purposes only. If you want to use a software for business purpose, please purchase it from your local retailer or software author. Nothing on this page is illegal the way it is. If you use this page for anything other than educational or entertainment purposes, we’re not held responsible for your actions or anything as a result of this Internet Page.
If you want to use a software that you downloaded using the links published in the Internet Page, you must officially purchase it! Otherwise you are probably violating the laws of your country. If you have any problems with this Internet Page or material the Internet Page contains, simply press “BACK” button of your browser. If you are affiliated with any government, or ANTI-Piracy group or any other related group or were formally a worker of one, you CANNOT enter this web site, can not access any of its files and you can not view any of the HTML files and program codes used for the creation of the Internet Page. All the
information the Internet Page contains is private property and are not meant for viewing on any other purposes than mentioned above. If you enter this Internet Page without agreement to these terms, you are violating clause 431.322.12 of the Internet Privacy Act signed by Bill Clinton in 1995 and that involves your being not entitled to threaten our ISP(s) or any person(s) or company storing these files, cannot prosecute any person(s) affiliated with this page which includes family, friends or individuals who run or enter this Internet Page. By continuing to view this Internet Page, you are expressly, unconditionally and impliedly agreeing to all the terms set above.IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE YOU ARE NOT ENTITLED TO ENTER THIS
INTERNET PAGE AND (OR) ACCESS THE CONTENTS OF THIS INTERNET PAGE BY ANY OTHER
METHODS AS A WHOLE OR IN ANY PART!!! IF YOU DISAGREE TO ALL THE TERMS SET ABOVE
YOU MUST LEAVE THIS INTERNET PAGE IMMEDIATELY!!!YOU PRODUCE ALL DOWNLOADS, INSTALLATIONS AND PROGRAMS STARTS AT YOUR OWN RISK!!!

Abuse Mail 
[email protected]Thank you for your attention. – Site Administration

———————————————————————————————————————————————————————————–

Sitemizde yayınlanan kitapların hiçbiri kendi sunucumuzda barınmamaktadır. Başka sunuculardan link alınmıştır.

Teklif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir yayın varsa lütfen bizimle İLETİŞİME ( [email protected] ) geçiniz. Teklif hakkı ihlali değerlendirildikten sonra ihlal varsa yayın sitemizden kaldırılacaktır.

 

Sitemizde yayımlanan hiçbir içerik, kendi domain ve hostingimiz üzerinden kayıtlı değildir. Tüm içerikler internet ortamındaki diğer sitelerden link yoluyla alınmıştır. Bu nedenle sitemiz (sandalca.com), hosting şirketimiz ve site yöneticilerimiz hiçbir yasal sorumluluk taşımazlar. Buna rağmen kaldırılmasını istediğiniz içerik varsa lütfen iletişime ([email protected] ) geçerek bize ulaşın.

YASAL UYARI  EK

 * Bu sitede bulunan linklerin tamamı kopya olup, bu site ile ilişkisi bulunmamaktadır.  Tüm içerikleri sitelerden kopyalayıp alıyoruz…   

* Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır ve site bünyesinde telif hakkı olan hiçbir dosya bulunmamaktadır.   

* Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da internetten sipariş yolu ile almanızı rica ederiz.

* Bu sitenin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir.  

* Bu sitede yayınlanan e-kitap veya dökümanlar herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz.   

* Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi şahıs veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

*sandalca.com sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.

 

4 Yorum
 1. Yazar
  Birol Bebek

  Gurme dergisinin üstüne baner reklam vereceğim.Beni arayın lütfen

 2. Yazar
  Birol Bebek

  Merhaba ben derginin üstüne reklam verecektim lütfen beni arayın.
  Telefonum ******
  iyi çalışmalar

  • Yazar

   Merhaba.. Maalesef Dergi Yayıncısı Değiliz. Reklam Vermek İstediğiniz Dergiyle İletişime Geçmeniz Gerekli.. Dergilerin İçinde Yayın-Basım İletişim Bilgileri Vardır Muhakkak…

 3. Yazar
  Burak

  BÜTÜN DERGİLERİNİZİ TEK SEFERDE İNDİRMEMİZ MÜMKÜN MÜ YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM.. GOOGLE DRİVE VEYA YANDEX YÜKLEMENİZ OLURSA ÇOK SEVİNİRİM.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]