Icecream Slideshow
Icecream Slideshow Maker 1.24 Multilingual | 38.7 Mb

Sunumlarınızı En Kolay ve Etkili Yoldan Hazırlayın

Icecream Slideshow Maker programı, ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan slayt ve sunum hazırlama programları arasında yer alıyor. Çok basit ve sade kullanımını güzel sonuçlarla birleştirdiği için göz atmak isteyebileceğinize inandığım uygulama, elinizdeki fotoğraflarınızı kullanarak sevdiklerinize veya iş arkadaşlarınıza yahut sadece kendinize etkili slayt şovları hazırlamanıza yarıyor.

Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı belli bir düzende arka arkaya dizebiliyor, daha sonra arkaplana sevdiğiniz müzikleri ekleyerek kolayca sunumunuzu daha eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz. Fotoğraflarınız arasındaki geçişlerde çeşitli efektler kullanabildiğiniz için arka arkaya gelen bu geçişlerin can sıkıcı olmaktan kurtulması da mümkün oluyor.

Elbette programda hangi fotoğrafın kaç saniye boyunca görüntüde kalacağı, önizleme seçenekleri ve sonuç elde etme butonları da yer alıyor. Böylelikle sunum ve slaytlarınızın çok ince detaylarla olmasa da genel olarak kişiselleştirilmeleri çok basit bir hale geliyor.

Geçmişte düzenlediğiniz slaytları kolayca yeniden tarihçeniz üzerinden inceleyebiliyorsunuz ve böylece her defasında dosyaların nerede olduklarını hatırlamaya da gerek kalmıyor. Her bir fotoğrafın teker teker parametrelerinin düzenlenebilmesi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağını düşünüyorum.

Slayt ve sunumlar hazırlamak isteyen kullanıcılar göz atmadan geçmesinler derim.

Icecream Slideshow Full 3.49 indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
IceCream Screen Recorder 1.48 – Ekran Resmi Ve Videosu Kaydetme Programı Lost – Tüm Sezonlar Full indir- 720p
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com