Kana Susamış – Elle Jasper PDF e-kitap indir
Dövme sanatçısı Riley Poe, Savannah’ın gizli yanlarını bildiğini sanıyordu ta ki erkek kardeşi bir vampir tarikatı tarafından ele geçirilene dek. Ateşli vampir Eli Dupre ile birlikte hareket ederek, erkek kardeşini geri aldı. Fakat cesareti ve eşi benzeri olmayan kan grubu yüzünden bazı çok kötü kan emiciler için karşı konulamaz bir cazibe kaynağı haline geldi. 
Yaşayan ölü düşmanları tarafından kendisine kurulan bir pusudan zar zor kurtulduktan sonra kendisine saldıranlardan belirli özellikler kazandı: duyuları yükseldi, refleksleri şimşek gibi oldu ve gerçekdışı bir güç kazandı. Eli, yeni vampirik eğilimlerini kullanması için Riley’i eğitmeye başladı. Riley’nin ihtiyacı olacağını hayal bile etmediği yetenekleri ve kontrolleri ona öğretti. Fakat yeni bir özellik-azılı bir vampirle telepatik bağlantı özelliği ortaya çıktığında, Riley katil yeniden saldırmadan önce onu durdurmak için yeni yeteneklerini test etmesi gerektiğini biliyordu.

Uzun süredir kendi başının çaresine bakmaya alışkın olan Riley, yardım isteme konusunda sorunlar yaşamaktaydı. Hatta aşık olduğu güçlü vampirden bile…

“Güney stilinde cayır cayır yanan ateşli vampirler.”
– New York Times Çok Satan Yazar Kerrelyn Sparks –

Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Olimpos Yayınları

Elle Jasper Kana Susamış e-kitap indir
Kara Mürekkep Günceleri 2. Kitap indir

Kana Susamış – Elle Jasper PDF indir

(((Alternatif)))

Kana Susamış – Elle Jasper PDF indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Kaç Benimle – Kristen Proby PDF e-kitap indir Frank Herbert – Dune Serisi Epub ekitap indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com