Amy A. Bartol – Kefaret – Öngörü Serisi 5 PDF indir

Çıkan her seri romanda yürüklere heyecan dolduran, bir çok ülkede fazlaca satış rakamlarına ulaşan Öngörü serisi, Türkçe’ye çevirisin de de bir çok kişi rol almaktadır. Kapak tasarımından, yayın düzenlemesine, çevirisine özenle yapılmaktadır. Serinin bu kitabı Evie üzerinden dönmektedir ve onun eski hayatından getirdiği karanlıklık sırları ortaya çıkaran yine akranlık bir ruh vardır. Büyük bir savaş başlamak üzeredir.
Kefaret Hakkında
“Vücudum güneşe doğru bükülen bir çiçek misali gönülsüzce ona yaslanınca iç çektim verdiği zevkle… Beni kendisine sımsıkı bastırdı. Boynumun kokusunu içine çekti. Kalp atışlarımın kükreyip hızlanmasını hissettim. Oyuncağıydım onun; enerjisi içimde dolaşıyordu. Sırtımdaki görünmez anahtarı çevirdi ve zevk, içimde kaynayıp çark gibi döndü. Tık… Tık… Tık…”
Evie, Reed ve arkadaşları, bir yanda Brennus’un diğer yanda Tau ve Xavier’ın ordularından gizlenmekteydi. Ancak çok kadim ve kötücül bir ruhun uzun zamandır Evie ile karşılaşacağı ânı beklediğinden habersizlerdi. Evie’nin unutulmuş anılarından gelen bu eski düşman, hem Evie’nin karanlık geçmişinin kapılarını ardına kadar açacak hem de cennet ve Sheol arasındaki en büyük savaşı başlatacaktı.


Kefaret PDF indir

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Keder – Öngörü Serisi – AMY A. BARTOL PDF indir Ünlü Aşk – Burcu Bahtiyar PDF indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com