Lisa Kleypas-Gamblers Serisi 1-Sen gelince

Pervasız ve vahşi güzel Lily Lawson Londra sosyetesini kendine yaraşır bir şekilde şaşırtarak keyiflendiriyor… ve bağımsızlığıyla övünmek için bütün kuralları yıkıyordu. Ve şimdi, çaresiz kız kardeşinin kibirli Wolverton Kontu ile istenmeyen bir evlilik yapmasını engellemeye karar vermişti. Hem adil hem de hileli yollarla, acımasızca ortalığı karıştırmayı başardı… Ama yakışıklı düşmanı hiç de ondan geri kalmadı.

Oyun oynamayı seven Lord Alex, tatlı kelimeleriyle onun sivri dilini savuşturuyor ve ruhu okşayan, kararlı dokunuşlarıyla Lily’nin küçümsemelerine nazikçe karşılık veriyordu. Alex, bu cesur kadının vücuduyla, ruhuyla… ve inatçı, boyun eğmez kalbiyle yaptığı müdahaleyi ona pahalıya ödetmeyi aklına koymuştu.

***

Lisa Kleypas’ın Şimdiye kadar kötü bir romanını okumadım..Yazarın belli bir seviyesi var altına kesinlikle düşmüyor..Bu kitabı yazar 1993 yılında yazmış henüz yazarlıkta yeni olduğu yıllar..Çok severek okudum..

Başlarda biraz durağan gibi geldiyse de  sonradan bir açıldı pir açıldı..
Düşmüş bir genç kadın olan Lily Lawson’ın hikayesi idi..Bu hikayede serinin ikinci kitabından tanıdığımız Derek Craven’da vardı..

Ailesi tarafından red edilmiş olan Liily kızkardeşi Penolepe’nin de kendisi gibi evlendirilmeye çalışılması üzerine harekete geçer.Çünkü kız kardeşini samimi arkadaşı ama ünvan sahibi olmayan Zachary’de seviyor olması bu sevginin karşılıksız olamaması onu harekete geçiren etkendir..Fakat göz ardı ettiği şey kız kardeşinin nişanlısı Lord Alex Wolverton idi onun inatçılığı azmi idi..O karar anından itibaren ikisi arasında dişe diş kana kan savaş başlar..
Lily bu nişanı bozmaya yemin eder..Başardığında işler daha da kızışır  aralarındaki mücadele rengini değiştirir deyim yerinde ise ölüm kalım savaşına dönüşür..Savaşta her yol mübahtır sözü de tamda bu mücadele içindir..

Bu savaş Lily’ya asıl sorununu unuttursa da  maalesef tamamen yok edemez..Şimdiye kadar ona destek olan ünlü yeraltı dünyası lideri Derek Craven bile bu sorununda yeteri kadar yardımcı olamaz..İsminin lekelenmesinde büyük pay sahibi olan ve erkeklerden kaçmasına sebep olan Kont Guiseppe ile yıllardır süre gelen mücadelesinde kaybeden taraf hep o olmuştur..Yine aylar sonra karşısına çıkmış yine para istemektedir…Lily tükendiğini hissetse de bu parayı bulmak için olamdık yollara başvuracaktır..Değerli dostu Derek’de ona bu konuda yardım etmeyi red eder..Parayı bulabileceği tek kişi ise Lord Alex Wolverton’dur..
Tavsiye ederim.. (Hülyami)

Lisa Kleypas – Gamblers Serisi 1 – Sen Gelince (Çeviri) | E-Book İndirOrijinal adı Then came you
Basım Tarihi: 1993

Download (Yandex Disk)
Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Saldırı – The Assault | BRRip XviD | Türkçe Dublaj | Tek Link Yalnızlar Adası – Lisa Kleypas PDF e-kitap indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com