Yeşil Deniz 69. Bölüm indir
Hafize, son anda mahkemeye gelerek Süleman ve Sibel’in boşanmalarına engel olmuştur. Eline aldığı değneğiyle oğlunu ve gelinini eve katar ve bundan sonra bu evde boşanma lafı edilmeyeceğini söyler. Feridun tarafından köşeye sıkıştırılan Yakut ise ne yapacağını bilememektedir.

Geçmişini, Feridun’la yaşadıklarını, babasının öldüğü o uğursuz günü düşünmeye başlar. Zarife ile buluşan Sezai ise bir yandan her şeyi tamir etmenin bir yolunu ararken bir yandan da Semih’in söylediği paraların gerçek olup olmadığını anlama peşindedir. Zarife, Sezai’ye inanıp paraları itiraf edince ikisi birlikte kaçmaya karar verir.

Süleman ve Sibel uzunca bir süre sonra ilk defa gerçekten iki evli insan gibi hissederlerken Süleman’ın Sibel’den boşanmayacağını öğrenen Neşe, karşısına çıkar ve ondan hesap sorar. Süleman, Neşe’ye ne cevap verecektir? İsmail, Feridun’un varlığından haberdar olabilecek midir? Sanayide hırsızlıkla suçlanan Ersin bir anda kayıplara karışırken Yakut’un geçmişine ait sırlar bir bir nasıl ortaya dökülecektir?

FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Turbobit_1.png


Paylaşmak Güzeldir
Paramparça 62.Bölüm | Star Dizileri Hayat Şarkısı 11.Bölüm | Kanal D Dizileri
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Güvenlik İçin Resimdeki Sayıyı Giriniz... *

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com