Adobe Animate Full indir

Adobe Animate 2022 Full indir

Daha önce Adobe Flash Professional yazılımı olarak bilinen Adobe Animate, web standartları desteğinin yeni adıdır. Oyunlar, uygulamalar ve web için etkileşimli vektör ve bitmap animasyonları tasarlayın. Çizgi film ve afiş reklamları canlandırın. Ve öğreticilere ve Infographics’e eylem ekleyin. Animate CC ile birden çok platforma hızlı bir şekilde yayınlayabilir ve masaüstü, mobil ve TV’de izleyicilere ulaşabilirsiniz.

Güçlü çizim ve animasyon araçlarını kullanarak oyunlar ve reklamlar için etkileşimli web tabanlı içerik oluşturun. Oyun ortamları oluşturun, başlangıç ​​ekranları ve arayüzler tasarlayın, interaktif oyuncu spriteları oluşturun ve hatta sesi entegre edin. Animate ile tüm varlık tasarımınızı ve kodlamanızı doğrudan uygulamanın içinden yapabilirsiniz.

Gerçek gibi çalışan basınca ve eğime duyarlı vektör fırçalarıyla daha etkileyici karakterler çizin ve çizin. Basit kare kare animasyon ile karakterlerinizin yanıp sönmesini, konuşmasını ve yürümesini sağlayın. Fare hareketi, dokunma ve tıklamalar gibi kullanıcı etkileşimlerine yanıt veren etkileşimli web banner’ları oluşturun.

Adobe Animate Özelliklerine Genel Bakış

Kafes deformasyonunu kullanarak vektör veya raster içeriği için yeni pozlar oluşturun.

Pozlar arasında daha kolay animasyon için katmanlarınızı bir üst-alt hiyerarşisinde düzenleyin.

Adobe Sensei sayesinde Animate, ağız pozlarını otomatik olarak ses yansımalarıyla eşleştiriyor.

360 VR animasyonlarını dışa aktarmak ve sanal geçişler için sürükleyici bir deneyim yaratmak için 2D becerilerinizi kullanın.


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Adobe Animate

(((Alternatif)))

Adobe Animate

(((Alternatif)))

Adobe Animate

(((Alternatif)))

Adobe Animate

torrent indir dosya indir Ücretsiz Turbobit Al

Paylaşmak Güzeldir
Teşkilat 28. Bölüm indir Üç Kuruş 9. Bölüm indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]