Ayşe Kulin - Adı: Aylin PDF indir

Aylin Radomisli Cates, 19 Ocak 1995 Perşembe günü, evinin bahçesinde, o sabah evini temizlemeye gelen hizmetçisi tarafından, kendi arabasının altında ölü bulundu. Üstünde ve etrafta nasıl öldüğüne dair hiçbir iz yoktu. Bir hırsızın saldırısına uğramış değildi. Bir katille boğuşmamıştı. Elbisesi yırtılmamış, tırnakları kırılmamıştı. Çorapları bile kaçmamıştı. Kaptıkaçtı tipi arabası, parke taşı döşeli dümdüz avluda, aklın alamayacağı bir nedenle kayarak, dört parmak yüksekliğindeki seti atlamış, meyil aşağı inmiş, ön tekerlekleri yolda, arka tekerlekleri duvara takılı durmuştu.
Aylin, arabanın altına çaprazlamasına girmiş, sırtüstü yatıyordu. Üstünde abiye bir gri döpiyes, yakasında yarım ay biçiminde bir elmas broş, parmağında tek taş yüzük vardı. Otopsi raporuna göre, iki gün önce, Salı gecesi ölmüştü.
Türkiye’nin tartışmasız en ünlü kitaplarından biri Adı: Aylin, prenseslikten Amerikan ordusuna uzanan baş döndürücü bir hayatın romanı…

Türkçe
495 s. — 2. Hamur– Cep-Boy — 11 x 17 cm
İstanbul, 1997

Kategoriler;
Edebiyat / Biyografi – Otobiyografi – Monografi
Edebiyat (Roman – Öykü) Yerli / Roman

Ayşe Kulin – Adı: Aylin indir oku
Everest Yayınları / Roman Dizisi


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Paylaşmak Güzeldir
Erich Fromm – Özgürlükten Kaçış PDF e-kitap indir ( E Book ) Alfred Adler – Bireysel Psikoloji PDF e-kitap indir ( E Book )
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com