Coolmuster PDF Password Remover Full indir

Coolmuster PDF Password Remover Full indir

Coolmuster PDF Password Remover, şifrelenmiş pdf şifrelerini çözüp kırabilirsiniz.. Genelde e-kitap vb pdf dosyalara şifreler konmakta sizde eğer çözmek isterseniz veyahut şifreli pdflerinizi unuttuysanız işinizi görecektir..

İnsanlar, PDF telif haklarını başkaları tarafından kopyalanmaya, yazdırılmaya, düzenlenmeye veya çalınmaya karşı korumak için parola kullanmayı sever. Bu nedenle bazen düzenlemek, kopyalamak veya paylaşmak için PDF’den şifreyi kaldırmanız gerekir. Bu durumda Coolmuster PDF Password Remover, şifrenizi istediğiniz gibi kaldırmanız için ideal bir yardımcı olabilir.

PDF Şifrelerini ve Kısıtlamalarını Sağ Tıklamayla Kaldırın
– PDF içeriğinizi özgürce düzenleyememek, kopyalayamamak veya değiştirememek için PDF şifresini mi unuttunuz? Endişelenmeyin, burada tek tıklamayla PDF şifresinin şifresini çözmek için önerilen PDF Şifre Kaldırma programını kullanabilirsiniz.
– Başkalarının kopyalamasını, düzenlemesini veya yazdırmasını önlemek için yazar tarafından kısıtlanan şifrelenmiş PDF dosyalarının şifresini çözün (PDF Şifre Kaldırıcı, kullanıcı şifrelerini otomatik olarak kaldıramaz. Bunlar doğru şekilde girilmelidir) –
Adobe PDF 1.0 – 1.7 formatlarını (.pdf) destekler

Verimli Şifre Çözme İşlevi
– Coolmuster PDF Password Remover, kullanıcıların Adobe PDF dosyalarından şifreyi hızlı bir şekilde kaldırması için iki farklı şifre çözme modu sağlar.
– Toplu Şifre Çözme Modları: Tek seferde 200’e kadar PDF dosyasını kırmanıza olanak sağlanır.
– Sağ tıklama şifre çözme: Programa aktardığınız herhangi bir PDF dosyasına sağ tıklayın ve ardından onu istediğiniz gibi kaldırın.

Şifre Çözüldükten Sonra PDF’yi Yeniden Kullan
– Şifre çözüldükten sonra PDF’yi istediğiniz amaç için yeniden kullanabilirsiniz.
– PDF dosyalarını özgürce görüntüleyin, içeriği kopyalayın, PDF’yi istediğiniz gibi yazdırın.
– Metin ekleme/silme, resim ekleme, açıklama ekleme vb. gibi PDF’leri düzenleyin.
– Kendi özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için PDF’yi diğer formatlara dönüştürün.
– PDF görüntülerini çıkarın ve bunları PowerPoint sunumuna yükleyin veya çevrimiçi olarak özgürce paylaşın.

Yüksek İşlem Hızı
– Tıpkı “Vakit nakittir” deyişi gibi, PDF şifresini kırmak için zamandan tasarruf sağlayan bir program bulmak çok önemli görünüyor. İşte Coolmuster PDF Password Remover taleplerinizi karşılamak için geliyor.
– Giriş belgenizin boyutu ne olursa olsun, bu program yüksek hızda işlem yapabilir. Bu PDF şifre çözücüye daha fazla CPU gücü kazandırmak için NVIDIA-GPU mevcuttur. Ne kadar çok CPU çekirdeğiniz varsa, o kadar hızlı hızın keyfine varacaksınız.
– Windows’unuza daha fazla eklenti yükleme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ve verileriniz ve kişisel bilgileriniz korunur.


torrent indir dosya indir Ücretsiz Turbobit Al

Paylaşmak Güzeldir
Mailbird Full indir v3.0.0 – Toplu Mail Okuma Programı Dergi Paketi – Ekim 2023 Tüm Dergileri PDF indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]