HHD Software USB Monitor Ultimate Full indir

HHD Software USB Monitor Ultimate Full indir

Bu yazılım, aygıtların ve uygulamaların USB bağlantıları üzerinden değiş tokuş ettiği verileri izlemenizi sağlar. Bu program, veri alışverişi için USB iletişimini kullanan aygıtların, sürücülerin, yazılım ve donanım çözümlerinin geliştirilmesine, test edilmesine, hatalarının ayıklanmasına ve analizine yardımcı olur. USB iletişim protokollerinin başarılı bir şekilde kodunun çözülmesi ve paket verilerinin analiz edilmesi için eksiksiz bir araç ve yardımcı program setine sahiptir. Uygulamanın çeşitli sürümleri, göz atma, arama, filtreleme, kaydetme ve veri oynatma özelliklerini içerir.
Yazılım USB analizörümüz, en popüler USB protokolleri ve ham USB verileri için size çok çeşitli veri görselleştirme araçları sağlar. Ayrıca, herhangi bir USB verisini ve özel protokolleri en uygun şekilde keşfetmenize, ayrıştırmanıza ve kodunu çözmenize olanak tanıyan özel veri görselleştiriciler oluşturma olanağı da sunar. Evrensel Seri Veri Yolu analizörü, yalnızca gerçek zamanlı veri analizi için işlevleri değil, aynı zamanda verileri dışa aktarma, izlenen verileri günlük dosyalarına kaydetme ve önceden kaydedilmiş dosyaları oynatma işlevlerini de içerir. Gelişmiş özellikler, USB aygıtlarına kontrol komutları göndermenize ve yerleşik komut dosyasıyla iş akışını otomatikleştirmenize olanak tanır.

Tamamen bir yazılım USB bağlantı noktası izleme ve veri kaydı çözümüdür ve pahalı ve genellikle uygunsuz donanım tabanlı USB algılayıcıları kullanmaktan kaçınmanıza olanak tanır.


torrent indir dosya indir Ücretsiz Turbobit Al

Paylaşmak Güzeldir
HHD Software Device Monitoring Studio Ultimate Full indir Topaz Sharpen AI Full İndir – x64 Bit v3.3.0
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]