Judith McNaught Kalbim Sende Kaldı Pdf E-Kitap indir

çocuğun annesinin aylar önce onların dükkânından aldığı bir çerçeveyi gördü. Evin annesi henüz çerçeveye aile fotoğraflarından birini koymamıştı ama çerçeve yine de holde asılı duruyordu ve içinde de Ellie’nin en sevdiği W.H. Auden şiirlerinden biri vardı.
Judith McNaught Kalbim Sende Kaldı Pdf E-Kitap indir

O öğleden sonra dükkâna girdiğinde annesi içi çerçevelerle dolu yeni bir kutuyu açmak üzereydi. Ellie kutunun

içinde ne olduğunu görünce gülmeye başlamıştı.

“Olamaz, yoksa…”

“Biliyorum,” dedi annesi sızlanarak. “Yanlış modeli göndermişler.”

“Belki Maryland’de bir hediyelik eşya dükkânına verebiliriz bunları.”

“Kim üzerinde yengeç olan bir resim çerçevesi ister ki?” Ellie gözlerini devirdi. “Peki, üzerinde ıstakoz olanlara ne demeli?” Judith McNaught Kalbim Sende Kaldı Pdf E-Kitap indir.

“Hey,” dedi annesi sırıtarak. “Istakozlara laf yok. Onlar bizim ekmek kapımız. Kelimenin tam anlamıyla ekmek kapımız.” Çerçeveleri yeniden kaplarına yerleştirip kutuya koymaya başlamıştı. “Neden geciktin? Sen de kasabadaki herkes gibi ağzın bir karış açık halde film yıldızlarını mı izliyordun yoksa?”

Ellie bir an tereddüt etti ama sonra başını iki yana salladı. “Tam çıkmak üzereydim ki Quinn küçük bir milkshake hadisesi yaşadı. Ortalığı temizlemesine yardım ettim.”

“Anladım,” dedi annesi kutuyu kenara ittirerek. “Buradan başka bir yerde çalışmaman için bir sebep daha işte. Judith McNaught Kalbim Sende Kaldı Pdf E-Kitap indir alacaksan eğer şimdi bak ve oku.Burada dağınıklığın d’sini göremezsin.”

Ellie kaşlarını kaldırıp deponun dağınıklığına, bütün dükkânı bir labirente çeviren rastgele yığılmış eşyalara baktı ve ikisi de gülmeye başladılar ama annesinin Ellie’nin ikinci işiyle ilgili tam olarak şaka yapmadığı belliydi.

Gece Fısıltıları, Cennet, Kusursuz, Mutluluk, Sen Gelmeden Önce, Aldığım Her Nefeste, Düşler Krallığı, Sonsuza Kadar, Seni Beklerken, İçinde Aşk Saklı, Sana İhtiyacım Var adlı kitaplarıyla okurlarının beğenisini kazanan Judith McNaught’tan…Yüreğinin Kraliçesinin Beklenen Romanı Gönlünüzü Fethedecek Kaderi Olan Adamı Bulduğuna İnanan Bir Kadın… Saf Mutluluğun Acı Gerçekler Karşısında Boyun Eğdiğini Bilen Bir Adam… Tutku Uçurumunun Geri Dönüşü Olmayan Derinliklerine Sürüklenen Duıygu Yüklü Bir Aşk Hikayesi…Global Endüstri’nin yakışıklı genel müdürü Nick Sinclair işini nasıl idare ediyorsa kadınları da aynı şekilde idare ediyordur… Büyüleyerek, meydan okuyarak ve acımasızca kendisine hâkim olarak. Her şeyin en iyisine alışık bir adam olan Nick, Lauren Danner’ı işe aldığında bu mağrur güzelin kendisi için sıradan, yeni bir zafer olacağını düşünür. Fakat Lauren’ın parlak zekâsı ve nadir rastlanan azmi gözlerini kamaştırır, dahası kendisine karşı koymada ustalıkla yol alan bu cezbedici güzele âşık olur.

Ama Lauren’ın bir yalan üstüne kuruludur ve bu oyun her geçen dakika daha da tehlikeli bir hal almaktadır. Sırrı, Nick’in ona olan hassas güvenini ve o ana dek tanıdığı en güçlü adamla gelecekte birlikte olma umudunu tamamen yok edecek midir?

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe

Yayınevi: Epsilon Yayınları

Judith McNaught Kalbim Sende Kaldı Pdf E-Kitap indir

pdf-kitap-indir

Gelen Aramalar

Paylaşmak Güzeldir
Judith mcnaught Bütün kitapları Kiralık Aşk Tüm Bölümleri indir | Star Dizileri
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com