26ee7655-ab27-44b8-8c41-36d787790eec-1
“Seçkinler yetişkin erkek vampirlerdir. Gururlu, buyurgan, sahiplenici, güçlü, yoğun derecede çekici, inatçı, kibirli ve yakışıklıdırlar. Durumuna göre dünyadaki en harika erkek ya da aşağılığın teki olabilirler. Seçkinler bazen insan kadınları arzularlar. Bazen bu ilişkiler uzun süreli romantik ilişkilere döner. Ve bazen de bir Seçkin’le dişi insan arasında, bir vampir erkeğiyle dişisi arasındaki gibi ömür boyu süren bir tür ruh bağlanması oluşur.”Tutku dolu bu vampir hikâyesiyle karanlığa kucak açın…Alec Reynard, o bir Seçkin… O ve türü için, dünya büyük tehlikelerle dolu bir yer. Ruhunun karanlık kuyuları Alec’i ezmeye çalışırken o, yakalandığı hastalıktan kurtulmak ve günışığında yaşayabilmek için gizli tıbbi tedaviler görüyor.
Domini Lancer, vampirlere inanmayan bir ölümlü… Onun için vampirler sadece dedesinin anlattığı gece masallarında geçen, gerçekte var olmayan yaratıklar. Oysa dedesinin ona vampir hikâyeleri anlatmasının bir nedeni var.
Alec ve Domini’yi bir araya getiren şey ise zihinlerinden geçen düşünceler…
Bu düşünceleri takip ederek birbirlerinin hayatlarına giren Alec ve Domini’nin tutku ve macera dolu hikâyesi bu kitapta sizleri bekliyor.

Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

PDF-Kitap-indir-300x68
torrent indir dosya indir Turbobit_1.png

Paylaşmak Güzeldir
Sylvia Plath – Sırça Fanus PDF indir Agatha Christie Polisiye Romanları e Pub indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]