ölüm kapısı
Ölüm Kapısı Serisi, Margaret Weis ve Tracy Hickman tarafından yazılan ve Türkçe’ye Niran Elçi tarafından çevrilen yedi ciltli bir fantastik roman serisidir. Ana çatışma, soyları insanlardan gelen iki güçlü ırk – Sartanlar ve Patrynler – arasındadır.
Serideki olaylardan yüzyıllar önce Sartanlar, çatışmayı sonlandırmak için yeryüzünü dört farklı elementsel âleme ve bir de Patrynleri hapsettikleri beşinci bir dünyaya – Labirent – ayırmışlardır.
 Sartanlar dört alemin hakimiyetini ele almışlardır fakat kısa bir zaman sonra gizemli bir şekilde iletişimlerini kaybetmiş ve yok olmuşlardır. Yüzyıllar sonra ilk Patrynler, Nexus Lordu denen bir Patryn sayesinde Labirent’ten kaçtılar. Nexus Lordu, diğer dünyalara geçiş yolunu öğrendi ve halkını Labirent’ten kurtarıp diğer dünyaları fethetmenin hayalini kurmaya başladı.
Kitaplar, özgür düşünceli Haplo’nun, bir Patryn ajanının diğer dünyalara kaos yaratmak ve onları Lordu’nun fethine hazırlamak için gönderilmesini takip eder. Weis ve Hickman, seri boyunca yedi ayrı fantezi dünyasını ve onlarla birlikte beş büyük ırkın – kitaba özgü Patrynler ve Sartanların ve yaygın fantastik ırklar olan insanlar, cüceler ve elflerin – gelişen kültürlerini oluşturmuşlardır.
butonpdf
Paylaşmak Güzeldir
Yıldız Geçidi – Josephine Angelini Autodesk Revit Structure 2016 SP1 Full
3 Yorum
 1. Yazar

  Tüm linkler yenilenmiştir. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz…

 2. Yazar
  ersin

  Link geri sayımı bittikten sonra reklama giriyor numara girmem isteniyor görmediğim için de kitabı indiremiyorum bu sorunla ilgilenirseniz sevinirim .

  • Yazar

   5 Saniye bekledikten sonra reklam geç demeniz yeterli. Farklı sayfa açılırsa o sayfayı kapatıp sayfayı göster dediğinizde dosya indirme sayfası gelecektir.

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com