Rachel Vincent - Kaçak PDF indir | Dönüşüm Serisi 2. Kitap

” Rachel Vincent Dönüşüm Serisi 2. Kitabı “

Tehlikeli, inatçı ve kediÖnce Serseri şimdi KaçakOkurlardan büyük ilgi gören Dönüşüm Serisi’nin 2. kitabında heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kediler her zamanDört ayak üstüne düşmüyormuş…Bunu herkesten iyi bilmem gerekir. Yeniden Gurur sürüsüne katıldığımdan beri büyük kararlar aldım ve belki de bu kararlardan daha büyük hatalar yaptım… Babamın adamları arasındaki ilk ve tek dişi olarak, liderime, sürüme ve kendime kanıtlayacak çok şeyim var. Yine de mesai saatlerimin dışında hem işte hem de özel hayatımda partnerim olan Marc’la geçirilebilecek hoş vakit için gereken enerjiyi buluyorum.Ama bütün hatalarımı geride bırakmadım. Düşünmeden yaptığım korkunç bir hata bana üstesinden gelebileceğimden çok daha fazlasına mal olabilir.

“Bu kitaptan ne kadar çok keyif aldığımı kelimelerle ifade edemem. Kaçak, okuyabilmek için her şeyi bir kenara bırakacağınız kitaplardan. Şiddetle tavsiye ediyorum!”

-CK2S Kwips and Kritiques-


Paylaşmak Güzeldir
Rachel Vincent – Serseri PDF indir | Dönüşüm Serisi 1. Kitap Rachel Vincent – Gurur PDF indir | Dönüşüm Serisi 3. Kitap
2 Yorum
  1. Yazar
    turceyin

    Merhaba serinin 1. kitabı dışındaki diğer 5 kitabın linkleri çalışmamaktadır. Yardımınızı rica ederim.

    • Yazar

      Sadece bu kitabın linki sorunluymuş. Gerisi saat gibi çalışır durumdaymış. Serinin tüm kitapları alternatif eklenerek yenilenmiştir…

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com