Sergio Türkçe Dublaj indir

Sergio Türkçe Dublaj indir

Karizmatik BM diplomatı Sergio Vieira de Mello, Irak’ta hayatını tehdit eden bir durumda kapana kısıldığında tutkular, idealler ve acı gerçekler iç içe geçer.

Karizmatik ve kompleks bir kişiliğe sahip olan Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura), ilgi çekici kariyerinin büyük bir bölümünde üst düzey Birleşmiş Milletler (BM) diplomatı olarak dünyanın en istikrarsız bölgelerinde görev yapar. Üstlendiği bu görevlerde, sıradan insanların hayatını korumak için devlet başkanları, devrimciler ve savaş suçluları ile yapılan pazarlıkları ustaca yürütür. Ancak Sergio, sevdiği kadınla (Ana de Armas) daha sade bir yaşam sürmeye hazırlanırken son bir görev üstlenir. Bu kez görev yeri, Amerikan işgalinin ardından kaosa sürüklenen Bağdat’tır. Görevin kısa süreli olması planlansa da patlayan bir bombanın Sergio’yu BM genel merkezinin duvarları altında bırakmasıyla trajik bir ölüm kalım savaşı başlar.

Gerçek bir öyküden esinlenen SERGIO; hırs, aile ve sevgiye dair tartışmalı seçimleriyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın fiziksel ve duygusal sınırlarının zorlanmasına odaklanan sürükleyici bir drama.

Tür: Dram
Yönetmen: Greg Barker
Oyuncular: Ana De Armas, Bradley Whitford, Garret Dillahunt, Wagner Moura, Will Dalton
Senaryo: Craig Borten
Vizyon Tarihi: 2020

Fragman


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Paylaşmak Güzeldir
Senden Beş Adım Uzakta – Five Feet Apart Türkçe Dublaj indir | 2019 Toprak ve Kan – Earth and Blood Türkçe Dublaj indir | NF | 2020
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]