Şüpheli Şahıs - Person Of Interest Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir

Şüpheli Şahıs – Person Of Interest 2. Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir

Lost, Alias, Fringe gibi gizemlerle örülü başarılı serilerin yaratıcısı J.J. Abrams’dan yeni bir seri. Jim Caviezel ve Michael Emerson’ı başrole taşıyan Person of Interest; bir milyonerin eski bir CIA ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçları, yaşanmadan önlemeye çalışacakları bir dizi.
Zengin bir adam olan Mr. Finch, suçları önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. Ancak programı hayata geçirebilmesi için, bir başkasına ihtiyaç duyar. Kayıtlara göre ölü görünen eski CIA ajanı Reese, tam Mr. Finch’in aradığı adamdır. İlginç bir ikili oluşturan Mr. Finch ve Resee, suçları önlemek adına güçlerini birleştirirler.
Dizinin konusunu ilk okuduğumuzda, aklımıza Minority Report gelmesi gayet olağan, ama yıllar önce Lost’u da; bir ada var, uçak kazası oluyor, kazazedeler adadan kurtulamıyor falan diyerek anlatmışlardı. Yani kısacası ilk bakışta fikir çok orijinal görünmeyebilir, ama işin içinde J.J. Abrams varsa bir kere daha düşünülür ve izlenir.

Tür : Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Dublaj Seçenekleri : Türkçe, İngilizce
Altyazı Seçenekleri : Türkçe, İngilizce
İMDB Puanı : 8.4/10
Yapım : USA
IMDb Link : http://www.imdb.com/title/tt1839578/


Paylaşmak Güzeldir
Snowpiercer 2. Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir | 1080p DUAL Denizin Altında 20.000 Fersah Türkçe Dublaj indir | DUAL | 1954
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]