The Expanse 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir

İnsanlık güneş sistemini Mars’ı, Ay’ı, Asteroit Kuşağı’nı ve de ötesini sömürgeleştirmiştir. Ama yıldızlar hâlâ ulaşılmazdır.
Jim Holden Satürn’ün halkaları ile Kuşak’taki maden istasyonları arasında mekik dokuyan bir buz şilebinin yönetimsel subayıdır. O ve mürettebatı Scopuli ismindeki ayrılınmış bir gemiye rastladıklarında korkunç bir sırla karşılaşırlar. Bu birileri için uğruna cinayet işlenecek bir sırdır hem de Jim ile mürettebatının hayal dahi edemeyecekleri bir ölçekte. Jim gemiyi oraya kimin ve niçin bıraktığını bulamazsa güneş sisteminde savaş çıkacaktır.

Dedektif Miller bir kızı aramaktadır milyarlarca kişilik bir sistemdeki tek bir kızı. Lakin kızın ailesinde para boldur ve parayı veren düdüğü çalmaktadır. İpuçları onu Scopuli’ye ve başkaldırıcı sempatizanı Holden’a çıkardığında Miller bu kızın tüm olup bitenlerin anahtarı olabileceğini anlar. Holden ile Miller’ın Dünya hükümeti, Dış Seyyare devrimcileri ve saklı şirketler arasındaki ince bir çizgide yürümeleri gerekmektedir ve baht onlardan yana değildir. Ama Kuşak’ta değişik kaideler geçerlidir ve küçük bir gemi dahi evrenin kaderini değiştirebilir

http://www.imdb.com/title/tt3230854/
Tür: Gizem, Bilim-Kurgu
İmdb Puanı: 8,5
Süre: 60 dakika


Paylaşmak Güzeldir
Hit & Run 1. Sezon Tüm Bölümleri indir | 1080p DUAL The Expanse 2. Sezon Tüm Bölümleri Türkçe Dublaj indir | 1080p
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com