VMware Workstation Player Full Türkçe indir

VMware Workstation Player Full indir

VMware Workstation Player (önceden VMware Player Pro olarak biliniyordu), basitleştirilmiş bir masaüstü sanallaştırma uygulamasıdır. Yeniden başlatmadan aynı bilgisayarda bir veya daha fazla işletim sistemini çalıştırır. VMware Workstation Player basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, benzersiz işletim sistemi desteği ve taşınabilirlik sağlar. BT profesyonellerinin kullanıcılarını kurumsal bir masaüstü bilgisayarla çalışır duruma getirmeleri artık her zamankinden daha kolay. Ayrıca, BT uzmanlarının çalışanlara, yüklenicilere veya müşterilere verimli bir şekilde sanal bir masaüstü oluşturmasına ve sunmasına olanak tanır.

Kurumsal sanal makineleri çalıştırın, yeni işletim sistemleriyle denemeler yapın. Veya bir Windows veya Linux PC’de yalıtılmış bir sanal ortamda yeni yazılımı güvenle deneyin ve test edin.

VMware Workstation Player, akademik profesyonellerin, kontrol ve güvenliği artırırken, kurs için gerekli tüm dersler, uygulamalar ve araçlarla önceden yapılandırılmış öğrencilere eksiksiz sanal masaüstlerini hızlı bir şekilde sunmalarına olanak tanır.


torrent indir dosya indir Ücretsiz Turbobit Al

Paylaşmak Güzeldir
Stellar Repair for Photo Full indir Elkızı 6. Bölüm indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]