VMware Workstation Pro v16 Full indir

VMware Workstation Pro Full indir

VMware Workstation Pro, tek bir Linux veya Windows PC’de birden fazla işletim sistemini sanal makineler (VM) olarak çalıştırmak için kullanılan endüstri standardıdır. Herhangi bir cihaz, platform veya bulut için yazılım oluşturan, test eden veya demo oluşturan BT uzmanları, geliştiricileri ve işletmeleri Workstation Pro’ya güveniyor. Workstation Pro, Dizüstü Bilgisayarınıza Veri Merkezi Sunuyor.
Bu program ile indirdiğiniz windows mac linux vb isolu sistemleri sanal pcde kurup kullanmanızı veya denemenize yardımcı olur,örnek bir sistem indirdiniz bozuk mu değil mi test edebilirsiniz…

Tek Bir Bilgisayarda
Birden Çok İşletim Sistemi Çalıştırın VMware Workstation Pro, aynı Windows veya Linux PC’de aynı anda birden fazla işletim sistemi çalıştırmanıza izin verir. Kod geliştirme, çözüm mimarisi, uygulama testi, ürün tanıtımları ve daha fazlası için yapılandırılabilir sanal ağ ve ağ durumu simülasyonu ile tamamlanmış gerçek Linux ve Windows VM’ler ve diğer masaüstü, sunucu ve tablet ortamları oluşturun.

Herhangi Bir Platform
İş İstasyonu için Geliştirin ve Test Edin Pro yüzlerce işletim sistemini destekler ve Docker gibi bulut ve konteyner teknolojileri ile çalışır.

VMware vSphere’e
bağlanın Hem sanal makineleri (VM) hem de fiziksel ana bilgisayarları başlatmak, kontrol etmek ve yönetmek için vSphere, ESXi veya diğer Workstation sunucularına güvenle bağlanın. Yaygın bir VMware hipervizörü üretkenliği en üst düzeye çıkarır ve VM’lerin yerel PC’nizden PC’nize kolayca aktarılmasını sağlar.

Güvenli ve İzolasyonlu Ortamlar
Farklı gizlilik ayarları, araçları ve ağ yapılandırmaları ile güvenli bir ikinci masaüstünü çalıştırın veya işletim sistemi açıklarını araştırmak için adli araçlar kullanın. İş istasyonu, sektördeki en güvenli hiper denetleyicilerden birini sağlar ve BT güvenlik uzmanları için güçlü özellikler sunar.


FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

VMware Workstation Pro

(((Alternatif)))

VMware Workstation Pro

(((Alternatif)))

VMware Workstation Pro

(((Alternatif)))

VMware Workstation Pro

(((Alternatif)))

VMware Workstation Pro

(((Alternatif)))

VMware Workstation Pro

torrent indir dosya indir Ücretsiz Turbobit Al

Paylaşmak Güzeldir
Wondershare Recoverit Full indir v10.0.4.6 Portable YTD Video Downloader Pro Full Türkçe indir v5.9.19.2 Portable
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: [email protected]