Selman Kayabaşı - Teşkilat
2300 YILLIK RUH HAREKETE GEÇİYOR…
TEŞKİLAT GERİ DÖNÜYOR!
Onlar; Oğuz Kağan’dan bugüne, Türk’ün devlet-i ebed müddet fikrini devam ettiren gizli teşkilatın liderleriydi… Kimi Gök-Türk’ü, kimi Selçuklu’yu, kimi Osmanlı’yı, kimi de Türkiye Cumhuriyet’ini kurmakla görevlendirildi. Nizamülmülk’ten Gazali’ye, Selçuk Bey’den Mevlânâ’ya, Osman Bey’den Sultan Abdülhamit’e, Mustafa Kemal’den Turgut Özal’a kadar birçok isme; Teşkilat’ın gizli sancağı emanet edildi. Pakistan’da, Afganistan’da, Lübnan’da, Azerbaycan’da, Bosna’da; Osmanlı Devleti’nin bakiyesinde kurulan elliye yakın devletin harcında onlar’ın gizli faaliyetleri vardı.
Ve bugün; Türk’le Kürt’ü, Türk’le Fars’ı savaştırmak isteyen Kaos Düzeni’nin mimarları, hesap etmedikleri bir gerçekle yüzleşmeye başladı: Teşkilat’ın askerleri, yeni bir düzen için geri dönüyorlardı…
Kuzey Irak’taki uyuşturucu ve silah ticaretini araştırmakla görevli olan Türk istihbarat subayı Feyzullah Yiğit, Kerkük’teki evinde suikasta uğrar. Yiğit’in hazırladığı gizli rapor; hilafetin yeniden tesis edilmesinden PKK’nın lider kadrosunda yaşanan değişime, İran’ın bölgedeki gizli faaliyetlerinden ordu içindeki ihanet çemberine kadar, Ankara’nın çözmeye çalıştığı kördüğümü gözler önüne sermektedir. Suikastın izini süren MİT, hiç beklenmedik bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalacak; Amerikan, Rus ve Alman istihbarat servislerinin kurduğu planı deşifre edecektir.
Tarih
“Mustafa Kemal, saltanatı yıkmak ve yerine Cumhuriyet rejimi kurmak istiyor. Şu halde nasıl olur da onu lider tayin ederiz?” “Hanedan ha! Hangi saltanat, hangi padişah Paşam? Saray’a çevrilmiş namluları, Beşiktaş İskelesi’ne demirlemiş orduları görmez misiniz? Uyanmanın vakti geldi Paşam. Bugün, yeni bir devlet kurma lüzumu hâsıl oldu. Sultan hazretleri, vatanı kurtarmanın hesabını yaparken; sen, sultanı kurtarmanın hesabındasın! Bu çam, çok kozalak döktü Raşit Bey! Sen Osmanlı’yı çam bilirsen, yanılırsın! Bugün, aynı çam, Osmanlı gibi bir kozalak daha döküyor!”
Siyaset
“İran’dan İsrail’e atılacak olan füzeleri, ancak İsrail sınırına girdikleri zaman vurabiliyoruz. Bu füzelerin de kimyasal başlık taşıdığını düşünürsek, İsrailli dostlarımızın nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaklarını anlayabiliriz. Türkiye ile anlaşmak ve savunma sistemini Hakkâri’de kurmak zorundayız.”
Ve aşk…
“Bizde aşk dediğin, sevilmek değil, sevmektir kızım! Kalp için, sevmekten daha büyük nimet, âşık olmaktan daha tatlı bir zevk yoktur.”

 

İçerik Telif Hakkı Sebebiyle Kaldırılmıştır.

Gelen Aramalar

Paylaşmak Güzeldir
Nefis Et sote – Turkish Saute meat Kalbimin Sahibi – A. L. Jackson PDF e-book indir
Benzer Yazılar
2 Yorum
  1. Yazar
    adsiz

    Pdf sifresi ne??

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakları veya Reklam için İletişim: yetkili.sikayet@gmail.com